Корисні статті

Опис технології Чисте поле при вирощуванні соняшнику: Рімі, Прийми, Рімісол, Мелдімі, Нк Неома, Нк Алего, тростини, Сана, Євраліс прімісі, Флоріміс, Артіміс, Белламіс, Араміс

 
 • 08 December 2018 20:17:48
 • Views: 289
 • Reviews: 0
Особливості застосування бакових сумішей гербіцидів.
Оскільки різні бур'яни характеризуються різним рівнем стійкості до того чи іншого гербіциду, застосування того чи іншого гербіциду не завжди є ефективним рішенням у боротьбі з бур’янами в посівах сільськогосподарських культур.

У випадках присутності в посіві значної кількості бур'янів з різним рівнем стійкості до гербіцидів найбільш оптимальним буде застосування бакових сумішей гербіцидів І хоча зменшення норми витрати одного компонента бакової суміші дещо зменшує ефективність контролю ряду бур'янів, але за рахунок додавання другого компонента композиції вдається значно розширити спектр бур'янів, які будуть контролюватись в результаті застосування бакової композиції гербіцидів. Важливим моментом при застосуванні бакових композицій пестицидів є порядок змішування препаратів, оскільки саме під час данної операції може відбутись зміна фізико-хімічних властивостей препаратів, а також існують ризики, щодо підвищення їх токсикації по відношенню до культурних рослин. Загально рекомендованою є така послідовність змішування пестицидів у відповідності до їх формуляції (препаративної форми):

Водорозчинні гранули (в.г.)

Порошок, що змочується (з.п.)

Вододисперсні гранули (в.д.г.)

Концентрат суспензії (к.с.) І водно-суспензійний концентрат (в.с.к.)

Концентрат емульсії (к.е.)

Водорозчинний концентрат (в.р.к.)

Водний розчин (в.р.)

У випадках, коли один із компонентів бакової суміші має водорозчинну упаковку, такий компонент слід розчиняти в першу чергу, а вже потім додавати партнерські компоненти бакової композиції. Пестициди, які знаходяться у формі гранул або порошку, що змочується (в.г., в.д.г., з.п.) рекомендовано спочатку розчиняти у воді (готувати матковий розчин), а вже потім додавати їх необхідну кількість в бак обприскувача у відповідній послідовності.

Режим змішування (гідрозмішувач) має бути ввімкненим постійно, як при приготуванні бакової композиції, так і під час її внесення 
 
 • 08 December 2018 20:17:48
 • Views: 406
 • Reviews: 0
Бакові суміші для бородьби з бур`янами в посівах зернових колосових.
Базовими препаратами для боротьби з бур'янами є ГРІЗНИЙ*, в.д.г. (трибенурон-метил, 750 г/кг) та ММ 600*, з.п. (метсульфурон-метил, 600 г/кг). Данні гербіциди характеризуються широким спектром дії на дводольні бур'яни в тому числі стійкі до групи 2,4 Д, високою активністю до бур'янів на фоні знижених температур (+8...+10°С), стійкістю до змиванням дощем (через 3-4 години після внесення) та можливістю знищення кореневої системи багаторічних бур'янів-осотів.
Проте ряд бур'янів характеризується стійкістю до данних препаратів (амброзія полинолиста, паслін чорний, березка польова, волошка синя та ін.). Для забезпечення контролю таких бур'янів базові гербіциди ГРІЗНИЙ та ММ 600 рекомендовано застосовувати в бакових сумішах з гербіцидами АМІНКА, к.е. (2,4-д амінна сіль, 600 г/л), ЕФІРОН, к.е. (2-етилгексиловий ефір 2,4-Д, 850 г/л) або ДЕКАБРИСТ, в.г. (дикамба, 970 г/кг).
При застосуванні даних бакових композицій слід пам'ятати такі основні моменти:
Бакову композицію гербіцидів застосовують від початку кущення і до виходу в трубку (поява першого вузла) культурних рослин.
Максимальна ефективність знищення бур'янів буде спостерігатись, якщо середньодобові температури повітря не нижче+12°С в період застосування гербіцидів.
Дощ протягом 5-6 годин після внесення бакової композиції може знизити ефективність знищення бур'янів.
і Максимальна ефективність бакової суміші спостерігається коли базовий компонент застосовують з повною або близькою до повної норми, а допоміжний компонент від 30 до 50% норми. Але такі суміші можуть бути в окремих випадках (несприятливі погодні умови, менш толерантні сорти та ін.) токсичними для культурних рослин. А також більш коштовним заходом боротьби з бур'янами.
Оптимальна ефективність досягається коли в баковій суміші основний компонент складає де 80% норми, а допоміжний в межах 50%.
 
 • 08 December 2018 20:17:48
 • Views: 292
 • Reviews: 0
Технологія СУМО дозволяє знищувати однорічні та багаторічні дводольні бур яни в період після появи сходів соняшника. Технологія СУМО - це комбінація гербіциду Експрес або ГРІЗНИЙ Експерт* (Нертус) та високоврожайних гібридів соняшника, стійких до цих гербіцидів (наприклад, НС Сумо-2017НС-Сумо 2018).
Основні переваги застосування технології СУМО :
•  Надзвичайно широкий спектр однорічних дводольних бур'янів, що знищуються, в порівнянні з
традиційними гербіцидами ґрунтової дії.
•  Єдиний шлях боротьби з осотами в період після появи сходів соняшника
•  Гнучкість у часі застосування гербіциду - в період від 2 до 8 справжніх листків у соняшника
•  Можливість внесення гербіциду з різними нормами витрати або в два етапи, відповідно до забур`яненості
поля або конкретної польової ситуації.
•  Відсутність обмежень, щодо висівання наступної культури сівозміни.
•  В порівнянні з гербіцидами ґрунтової дії, ефективність знищення бур'янів при технології  СУМО менш залежить від наявності ґрунтової вологи, структури ґрунту та деяких інших факторів.
Особливості застосування гербіциду Грізний Експерт  (Нертус):
•  Гербіцид Грізний Експерт  (Нертус) застосовується тільки на гібридах соняшника, стійких до даного гербіциду (наприклад, НС-Сумо-2017НС-Сумо-2018).
•  Норма внесення гербіциду Грізний Експерт (Нертус) становить 15-50 г/га та залежить від індивідуальних особливостей гібриду, що вирощується, засміченості поля та особливостей погодних умов.
•  За складних погодних умов, коли є ризик появи декількох хвиль бур'янів в посівах соняшника , можливе внесення гербіциду в два етапи.
•  Бажано застосовувати з ПАР Талант  (Нертус) з нормою 0,1 л ПАР Талант (Нертус) на кожні 100 л робочого розчину для більш ефективного знищення осотів, лободи та деяких інших бур'янів, а також при внесенні препарату за посушливих умов року.
Застереження:
•  Максимальна ефективність дії препарату спостерігається при внесенні його під час активної вегетації бур'янів (однорічні дводольні - фаза 2-6 листків, осоти - фаза розетки).
•  Контроль видів амброзії досягається лише при внесенні гербіциду Грізний Експерт  (Нертус) в період від появи сходів до утворення двох справжніх листків у амброзії. Норма витрати гербіциду в даному випадку має бути максимальною із врахуванням генетичних особливостей конкретного гібриду соняшника
•  Стресові погодні умови для розвитку рослин (температури повітря нижче +10°С, вище +25°С, вологість
повітря менш 50%  та ін.) уповільнюють дію препарату на бур'яни, а в окремих випадках можуть знизити ефективність його дії.
Не застосовуйте гербіцид Грізний Експерт (Нертус)  в бакових сумішах з грамініцидами!  У  разі необхідності
внесення грамініцидів їх внесення проводять за 7 днів до або через 7 днів після внесення гербіциду Грізний  Експерт (Нертус).
•  Гібриди соняшника, стійкі до гербіциду  Грізний  Експерт (Нертус), характеризуються толерантністю до
гербіцидів групи похідних сульфонілсечовини. Для ефективного знищення падалиці такого  соняшнику  в
посівах наступних культур  слід  застосовувати  гербіциди з іншим механізмом дії, наприклад і гербіциди 2,4 Д  амінної групи.
Посів соняшника оптимально проводити через 2 тижні після внесення препаратів суцільної дії (гліфосатів) , оскільки їх розклад в грунті залежить від активності мікрофлори грунту .
При вирощуванні соняшника за технологією СУМО не рекомендується застосовувати інсектициди з групи фосфорорганічні сполуки.

 
 • 08 December 2018 20:17:48
 • Views: 367
 • Reviews: 0
ГибридОригинаторСодержание масла, %Устойчивость к заразихе, расыТип
Мас 92.ИРMaisadour Semences49-51Линолевый
НК ФортимиSyngenta48-53А-ЕЛинолевый
МелдимиSyngenta46-48А-ЕЛинолевый
НК ТристанSyngentaА-ЕЛинолевый
СанайSyngenta48-50А-ЕЛинолевый
НК АлегоSyngentaДо 50А-ЕЛинолевый
НК НеомаSyngentaДо 50А-ЕЛинолевый
Соларни КСCaussade SemencesДо 50Олеиновый
Кларика КЛCaussade SemencesДо 53Олеиновый
КСФ9110Caussade SemencesДо 53Олеиновый
ФушияCaussade SemencesДо 51Линолевый
Имерия КСCaussade SemencesДо 52Линолевый
КСФ11901КЛCaussade SemencesДо 49Линолевый
КСФ11902КЛCaussade SemencesДо 50Линолевый
ЛГ 5543 КЛLimagrain8 балловЛинолевый
ЛГ 5658 КЛLimagrain9 балловЛинолевый
РимисолLimagrain7 балловЛинолевый
ЛГ 5451 ХО КЛLimagrain-Олеиновый
ЛГ 5663 КЛLimagrain7 баллов-Линолевый
ЛГ 5669 КЛLimagrain8 баллов-Линолевый
EC ПримисEuralis SemencesДо 50-Линолевый
ЕвралисEC ФлоримисEuralis SemencesДо 49-Линолевый
EC АртимисEuralis SemencesДо 49-Линолевый
EC Белламис СЛEuralis SemencesДо 49-Линолевый
РимисолИнститут полевод-ства и овощеводства, Нови Сад44-48-Линолевый
Рими Институт полевод-ства и овощеводства, Нови Сад44-48-Линолевый

 
 • 08 December 2018 20:17:48
 • Views: 231
 • Reviews: 0
Обробка грунту
Основні цілі обробки грунту під соняшник - створення оптимальних умов для мінерального живлення та розвитку кореневої системи рослин , максимальне накопичення вологи в грунті , створення оптимального повітряного і водного режимів для розвитку культури , а також знищення бур'янів , шкідників і хвороб.
Яку систему обробітку грунту застосовувати в тих чи інших умовах , залежить від багатьох факторів: попередника , стану грунту , наявності вологи , зони вирощування , наявності тієї чи іншої грунтообробної техніки , гербіцидів , термінів проведення робіт , видового складу бур'янів , рівня засміченості полів і ін
Обробка грунту традиційно ділиться на основну ( оранка і глибока культивація ) і передпосівний ( передпосівна культивація ) .
Далі розглядаються найбільш поширені типи обробки грунту.
- Класична система
- Mini- till ( мінімальна обробка)
- No- till (прямий посів)
- Strip - till (смугова обробка)
Крім того , зустрічаються різні комбінації цих типів обробки грунту.
Нижче розглянуті дані системи (основна і передпосівна обробки ) залежно від попередника : цілинні землі , кукурудза , озима пшениця або інші зернові культури.

Автор: Олексій Орлов
 
 • 08 December 2018 20:17:48
 • Views: 118
 • Reviews: 0
Вовчок
Бур'яни , як і культурні рослини , споживають воду з грунту , витягують з грунту і внесених добрив поживні речовини і тим самим конкурують з рослинами соняшнику і пригнічують їх. Якщо не проводити заходи боротьби з бур'янами , хороший урожай отримати неможливо.
Вовчок соняшниковий , або дзига ( Orobanche cumana Wallr ), відноситься до сімейства заразихових ( Orobanche ) . Існує велика кількість (понад 120 ) видів вовчка ; вони широко поширені по всьому світу і паразитують на культурних і дикорослих рослинах.
Вовчок соняшниковий - це рослина - паразит , що використовує як рослини-хазяїна культурний соняшник , інші культурні рослини ( томат , сафлор , махорку і периллу ) , а також сміттєві рослини - дурнішнік , полин ( звичайну , гірку , австралійську та ін ) ромашку , айстру солончакові і т.п. Для свого росту і розвитку заразиха соняшниковий використовує поживні речовини з соків рослини-хазяїна Вона не заражає сою , капусту , картоплю , гірчицю , рицину і лялеманцію .
вовчок_кировоград_гербициды_нертус_ранголи_агриилд_купить_цена_ранголи
 Насіння вовчка дуже дрібні , прилипають до будь-яких поверхонь за рахунок електростатичних сил і переносяться пиловими бурями на величезні відстані. Поширюються з насінням соняшника: їх поширенню також сприяє перекидання техніки з одного регіону в інший .
Оптимальна температура проростання насіння вовчка - 10 -25С при наявності вологи та грунті . Насіння здатні проростати з будь-якої глибини грунту , головний фактор для початку проростання - наявність поруч коренів полсолнечніка . Коріння соняшнику виділяють у грунт специфічні речовини , кореневі виділення , які і служать стимулом до проростання насіння вовчка . Ці речовини виділяє не тільки соняшник , а й так звані рослини - провокатори (кукурудза , соя , буряк , льон , люцерна . Конюшина , топінамбур , салат та ін.) Однак , хоча рослини - провокатори і стимулюють проростання насіння вовчка своїми кореневими виділеннями , рослина - паразит на них не розвивається і його проростки гинуть. ( На цьому заснований один з методів боротьби з вовчка - провокаційні посіви. )
При проростанні вовчка з насіння спочатку розвивається плоским , злегка звивистий ниткоподібний проросток - гаустории . Він прикріплюється до корінця рослини-хазяїна , і в місці з'єднання з коренем соняшнику формується потовщення з нирками , з яких розвиваються податки вовчка - потовщені стебла вовчка з м'якими лусочками , які через 1,5-2 місяці з'являються на поверхні грунту. У стійких гібридів соняшнику потовщення в місцях впровадження гаустории вовчка не утворюються. У польових умовах оцінювати стійкість соняшнику до вовчка можна , не чекаючи появи пагонів рослини - паразита на поверхні грунту : для цього досить викопати рослина , у разі наявності вовчка можна побачити характерні потовщення.
На одній рослині соняшнику може утворюватися до 200 пагонів вовчка . Наявність 4-6 примірників вовчка на одну рослину соняшника призводить до зниження врожайності на 2-7 ц / га , 30 примірників роблять вирощування соняшнику нерентабельним , оскільки врожайність знижується в 5-7 разів , а 60 примірників знищують практично весь врожаї. У деяких районах цей бур'ян присутній на всіх полях. Найбільший збиток від вовчка наноситься соняшнику , якщо грунт сухий , тому що в цьому випадку рослини страждають ще й від посухи.
Вовчок - факультативне перекрестноопиляющееся рослина . Цвіте у червні- липні. Квітки знаходяться в пазухах верхніх луски , зібрані в колосовидне суцвіття . Віночок - колінчасто - зігнутий , знизу - 6елий , з фіолетово -блакитним відливом. Рослини запилюються дикими бджолами джмелями , мухами - фітомізи і здатні до самозапилення у разі , якщо запилення не відбулося за допомогою комах .
Одна рослина вовчка формує 100-500 тисяч насіння , що зберігають життєздатність у грунті до 20 років.
 Стебло вовчка зазвичай зростає в довжину на 50-80 см , окремі рослини досягають довжини до 120 см. На одній рослині соняшнику молі сформуватися 4-200 пагонів рослини - паразита. Поразка вовчка істотно знижує врожайність.

Автор: А. Орлов
 
 • 08 December 2018 20:17:48
 • Views: 106
 • Reviews: 0

Схема захисту соняшнику

Схема защиты подсолнечника препаратами Нертус

Схема захисту кукурудзи

Схема защиты кукурузы

Схема захисту зернових колосових

Схема защиты зерновых колосовых Нертус

Схема захисту буряків

 Схема защиты свеклы

Схема захисту винограду

Схема защиты винограда госппостач

Схема захисту картоплі

Схема защиты картофеля госппостач

Схема захисту ріпаку

Схема защиты рапса

Схема захисту сої

Схема защиты сои

Схема захисту томатів

Схема защиты томатов

Схема захисту яблуні

Схема защиты яблони

 
 • 08 December 2018 20:17:48
 • Views: 100
 • Reviews: 0
Заходи боротьби з хрущами
Існують наступні заходи боротьби з хрущами на посівах соняшнику.
- Механічна обробка грунту на глибину 20-27 см.
- Внесення в грунт аміаку або аміачної води як добрива.
- Внесення гранульованого Регента 20G ( фіпроніл , 20 г / кг) - 5-10 кг / га , із закладенням в грунт (даний препарат краще вносити в грунт спеціальним аплікатором при посіві ) .
- На ділянках з крапельним зрошенням - внесення препарату Актара 25 WG в . м. ( Тіаметоксам , 250 г / кг) - 0,4-0,6 кг / га , через систему Ферт - гаціі .
- Механічна обробка грунту на глибину 20-27 см.
- Внесення в грунт аміаку або аміачної води як добрива.
- Внесення гранульованого Регента 20G ( фіпроніл 20 г / кг) - 5-10 кг / га , із закладенням в грунт (даний препарат краще вносити в грунт спеціальним аплікатором при посіві ) .
- Внесення препарату Актара 25 WG в . м. ( Тіаметоксам , 250 г / кг) , 0,4 - 0,8 кг / га через систему крапельного поливу.Автор: Алексей Орлов
 
 • 08 December 2018 20:17:48
 • Views: 71
 • Reviews: 0
Заходи боротьби з довгоносика
Проти дорослих жуків у разі пошкодження сходів робиться про работка одним з наступних інсектицидів. 
Енжіо 247 SC, к. с. (Лямбда-цигалотрин, 106 г / л, + тіаметоксам, 141 г / л) - 0,18 л / га. 
Моспилан, р. п. (Ацетаміприд, 200 г / кг) - 0,050-0,075 кг / га. 
Протеус (тіаклоприд, 100 г / л, + дельтаметрин 10 г / л) - 0,75-1,0 л / га. 
Фастак (альфаціперметрін, 100 г / л) - 0,2-0,25 л / га. 
Актара 25 WG в. м. (Іаметоксам, 250 г / кг) - 0,08-0,1 кг / га; Актара 240 SC к. с. (Тіаметоксам, 240 г / кг) - 0,09 л / га.
 
 • 08 December 2018 20:17:48
 • Views: 112
 • Reviews: 0
Заходи боротьби з сарановими 
Існують наступні заходи боротьби з сарановими шкідниками соняшнику. 
- Обприскування інсектицидом Моспилан, р.п. (Ацетаміприд, 200 г / кг) - 0,050-0,075 кг / га. 
- Обприскування інсектицидом Сумітіон, к.е. (Фенітротіон, 500 г / л) - 0,8-1,5 л / га.Автор: Алексей Орлов
 
 • 08 December 2018 20:17:48
 • Views: 102
 • Reviews: 0
Кліщ туркестанський
Туркестанський ( павутинний ) кліщ (... Tetranychus Туркестанської Південь ін Nik ) - один з найбільш поширених видів павутинних кліщів ( рис. 48,57 ) , поліфаг . Поширений по всій Євразії. Тіло - витягнуто- яйцевидної форми , мікроскопічних розмірів: самка - 0,5-0,6 мм , самець - до 0,3 мм. Покрови кліща - безбарвні , а зеленувате забарвлення забезпечує міститься в тілі кліща поглинений хлорофіл.
- Обробка інсектицидами (у деяких випадках можна обійтися обробкою крайових смуг) , наприклад Фастак  (ФатринКонтакт Плюс, Нокаут, Фаскорд)  , - 150 г / га ; Моспилан - 0,25 кг / га ; Актара 25 WG - 0,14 кг / га ; Актара 240 SC - 0,15 л / га ; Децис е- Люкс - 0,4 л / га ; Коннект ( імідаклоприд , 100 г / л , + бета- цифлутрин , 12,5 г / л) - 0,4-0,5 л / га .
- При масовому розмноженні клопів в період цвітіння рекомендується Біскю ( тіаклоприд , 240 г / л) - 0,3-0,4 л / га . Цей препарат не завдає шкоди бджолам . Обробка повинна проводитися наземним методом .


Автор: Алексей Орлов
 
 • 08 December 2018 20:17:48
 • Views: 88
 • Reviews: 0

Нові надходження на наш склад Госппостач Кіровоград

склад нертус кировоград   купить прилипатель талант нертус

купить аминка нертус оригинал  

купить бимер кировоград  купить гербицид герб 900 нертус  купить приус нертус прима   купить посевмат прими нертус евроланг евролайтинг   купить грозный нертус   купить удобрение фанат кировоград

 
 • 08 December 2018 20:17:48
 • Views: 116
 • Reviews: 0

За 1 рік співпраці з Ранголі і почувши позитивні відгуки агрономів , які випробували дані препарати, ми з упевненістю можемо сказати що аналоги (засоби захисту рослин) від Ранголі нічим не поступаються більш поширеним препаратів, а так як Ранголі не так давно на ринку сільгоспхімії - якість перевершує ціну !

купить раундап ранголи глифат цена   купить граник гранстар ранголи   купить атлантикс харнес ранголи агриилд

 
 • 08 December 2018 20:17:48
 • Views: 149
 • Reviews: 0
Обробка посівного матеріалу дозволяє захистити насіння і проростки від шкідливих організмів, що є основою для одержання здорових і дружних сходів. 

Принципи вибору протруйників: 
• Обов'язкове вивчення спектру дії на шкідливі організми; 
• Аналіз очікуваної ураженість насіння на основі даних фітоекспертізи; 
• Облік особливості сорту і потенційної схильності до хвороб; 
• Коригування на грунтово-кліматичні умови зони вирощування культури; 
• Співвідношення ціни і очікуваної економічної ефективності. 

Вимоги до якості протруювання: 
• Дозування протруйника повинна бути витримана в оптимальних межах; 
• Розподіл протруйника в насіннєвому матеріалі повинно бути рівномірним; 
• Препаративна форма повинна забезпечувати високу прилипаемость протруйника до посівного матеріалу; 
• Збереження самотекучести насіння після протруювання. 

Для виконання перерахованих вимог необхідні кваліфіковані робітники, сучасна техніка та якісні препарати. Без наявності цих умов в роботі по обробці насіння переважно скористатися послугами спеціалізованих організацій. 

Вимоги до стану посівного матеріалу.
• Посівний матеріал повинен бути очищений від домішок для відсутності зв'язування протруйника з цими частками. Так само це допомагає знизити ризик забруднення від пилу для працівника і обладнання після протруювання. 
• Насіння повинні володіти високою здатністю до проростання і польовою схожістю. Пам'ятайте, що при протруєнні насіння зернових з вологістю вище 16% знижується польова схожість. 
• Висока натура і маса тисячі зерен позитивно позначаються на якості протруювання. Чим вище маса 1000 зерен, тим менше зерен необхідно обробляти певною кількістю протруйника. Низька маса 1000 зерен і низька натура не тільки погіршують якість протруювання, але і подачу насіння самопливом.
 
 • 08 December 2018 20:17:48
 • Views: 81
 • Reviews: 0

Семінар компанії "Госппостач" та запрошені вчені від "Нертус"

 
 • 08 December 2018 20:17:48
 • Views: 53
 • Reviews: 0

 Шкідники вже напоготові

Не встигнуть агрономи засіяти свої поля, як на них з’являються шкідники. Вони шкодять і насінню, і молодим посівам, і вже зрілим рослинам впродовж всього вегетаційного періоду. Частково проблему шкідників може вирішити інсектицидне протруювання насіння перед висівом. Але не повністю: після перезимівлі озимі вже втратили цей початковий інсектицидний захист та вразливі до пошкоджень шкідниками.

Загрожують шкідники і кукурудзі. Наприклад, у минулому році з’явився зовсім новий для цієї культури вид — ківсяк плямистий або крапчастий (його ще називають багатоніжкою). Цей шкідник трохи схожий на дротяника, але має деякі морфологічні відмінності та пошкоджує і насіння, і молоді рослини. Ківсяки завдають великої шкоди, знижуючи густоту посівів на 40%-50%, особливо активні вони уночі, але за вологої та похмурої погоди можуть «активно харчуватись» і впродовж дня. Оскільки живе ківсяк в середньому 3 роки, на тих полях, де його було помічено тогоріч, слід чекати шкідника і у цьому році. Основний метод боротьби — протруєння насіння кукурудзи перед висівом, внесення препаратів у ґрунт буде менш ефективним.

Не здають своїх позицій і дротяники, які завжди вважалися одними з найбільш шкодочинних для насіння комах. Дротяників також потрібно врахувати, готуючи насіння до посіву.

«Добре працює протравлення посівного матеріалу інсектицидами з діючими речовинами іміаклоприд, тіаметоксам, клотіанідин. Норми залежать від концентрації діючої речовини та виробника»


 
 • 08 December 2018 20:17:48
 • Views: 101
 • Reviews: 0
 • Page:
  Показано з 1 по 19 із 19 (всього 1 сторінок)