• Гербицид Альфа Стар Дуо Альфа Химгруп Госппостач
Гербіцид Альфа-Стар-Дуо
 
Фасовка: флакон 0,5 кг
 
Призначення: Комбінований гербіцид системної дії Альфа-Стар-Дуо від компанії "Альфа Хімгруп" застосовується в сільському господарстві виключно в післясходовий період з метою захисту посівних площ зернових колосових культур. Препарат ефективно знищує широкий спектр однодольних і дводольних бур'янів, включаючи і стійких до 2,4-Д препаратів.
Дія: Гербіцид Альфа-Стар-Дуо є поєднанням двох активних компонентів - тифенсульфурон-метилу і трибенурон-метилу. Після обприскування вони швидко проникають в організм бур'янів через листя або коріння і переміщаються до точок росту. Під дією препарату вже через 3 години після його внесення у рослин порушується синтезу білків, зупиняється поділ клітин і подальше зростання. Візуальні симптоми ураження бур'янів проявляються через 5-10 днів, а повністю рослини відмирають через 15-25 днів.
Ті бур'яни, які перебували в більш розвиненому стані, можуть не загинути, але їх розвиток буде зупинено і вони не зможуть конкурувати з культурами за грунтову вологу і мінеральні речовини.
Переваги препарату:
• Знищує широкий спектр бур'янів;
• Діє вже після 2-3 годин після внесення;
• Ефективний при температурі від +5 ° С;
• Не викликає обмежень для сівозміни;
• Низька витрата;
• Може поєднуватися в бакових сумішах з багатьма пестицидами.
Особливості застосування: Максимального ефекту від застосування гербіциду Альфа-Стар-Дуо можна, проводячи обприскування, коли бур'яни знаходяться в фазі активного розвитку - 2-4 листки в однорічних і розетка 10-15 см в багаторічних. Тепла і волога температура сприяють прискоренню дії препарату, а суха і прохолодна - знижують його швидкість.
Якщо посіви культури мають сильне засмічення, нужновносіть максимально допустиму дозу гербіциду. Саму обработкуследует проводити при відсутності сильного вітру, не вище 5 м / с. Виробник не рекомендує вносити Альфа-Стар-Дуо, коли рослини не встигли просохнути після дощу або опади очікуються в найближчі 3 години, а також при наявності роси.
Додаткова інформація: Обробляючи поле розчином гербіциду Альфа-Стар-Дуо, потрібно стежити за тим, щоб він не потрапляв на зростаючі по сусідству культури.

 

КультураОб’єктиНорма витрати препарату, л/гаСтрок обробкиКратність обробок
озима та яра, ячмынь ярий та озимийОднорічні та багаторічні дводольні, в т.ч. стійкі до 2,4-Д, бур‘яни30-60Обприскування посівів починаючи з фази 2-3 листків до появи прапорцевого листка культури включно, на ранніх фазах росту бур’янів1
Препарати з ідентичною діючою речовиною використовують на наступних культурах
Овес, житоОднорічні та багаторічні дводольні, в т.ч. стійкі до 2,4-Д, бур‘яни30-60Обприскування посівів у фазу кущення до виходу в трубку на ранніх фазах росту бур’янів1

 

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано      Добре

Гербицид Альфа Стар Дуо Альфа Химгруп Госппостач

  • Модель: Альфа СтарДуо 0,5кг
  • Наявність: На складі
  • 2329 грн


Теги: Альфа,Стар,Дуо,Голд Стар Екстра,Калібр,Хармоні,Гранстар