• Гербицид Альфа Стар Альфа Химгруп Госппостач
Гербіцид Альфа-Стар
Фасовка: 0,5 кг
Призначення: Системний післясходовий гербіцид Альфа-Стар, представлений компанією "Альфа Хімгруп", призначений для ліквідації на сільськогосподарських полях однорічних і багаторічних дводольних бур'янів, а також інших видів, стійких до 2,4-Д. Препарат застосовується на посівах зернових колосових культур, найчастіше на озимій пшениці.
 
Дія: Основним елементом гербіциду Альфа-Стар є трибенурон-метил. Потрапляючи всередину організму бур'янів через лиственную частина або кореневу систему, він блокує подальший процес клітини-ділення і вже через кілька годин повністю зупиняє ріст. Візуальні симптоми дії починають проявлятися через 5-8 днів після внесення препарату. Бур'яни на більш пізніх фазах розвитку даний гербіцид може не знищити повністю, проте їх зростання буде зупинений, і вони не зможуть створити серйозного перешкода культурам.
 
Переваги препарату:
• Знищує широкий спектр бур'янів;
• Виявляє дію вже на 2-3 годину після внесення;
• Демонструє ефективність при температурі від +5 ° С;
• Чи не обмежує культури в сівозміні;
• Стійкий до змивання (дощ через 3 години після обприскування не знизить ефективність);
• Низька норма витрати;
• Може поєднуватися з багатьма пестицидами.
Особливості застосування: Для досягнення максимального ефекту від застосування гербіциду Альфа-Стар виробник рекомендує проводити обприскування в період активної вегетації бур'янів. Це може бути фаза 2-4 листків у однорічних або розетки 10-15 см в багаторічних. Сприятливі теплі погодні умови прискорюють дії препарату, а прохолодна та суха погода навпаки, уповільнює. Якщо оброблювана площа має сильне засмічення, необхідно застосовувати максимально регламентована дозування гербіциду. Сама обробка повинна проводитися при відсутності сильного вітру, не вище 3-4 м / с.
Не рекомендується вносити Альфа-Стар незадовго після дощу, коли рослини не встигли ще висохнути, або при наявності роси.
Додаткова інформація: При обприскуванні не можна допускатьснесенія робочого розчину препарату на зростаючі по сусідству культури.

 

КультураОб’єктиНорма витрати препарату, г/гаСпосіб обробкиМаксимальна кількість обробок
озимаОднорічні та багаторічні дводольні, в т. ч. стійкі до 2,4-Д, бур’яни20–25 +ПАР Альфалип (0,1/100л води )Обприскування посівів починаючи з фази 2–3 листків до появи прапорцевого листка культури1
Препарати з ідентичною діючою речовиною використовують на наступних культурах
Озимі жито і ячміньОднорічні та багаторічні дводольні, в т. ч. стійкі до 2,4-Д, бур’яни20–25 +ПАР Альфалип (0,1/100л води )Обприскування посівів починаючи з фази 2–3 листків до появи прапорцевого листка культури1
Ярі пшениця і ячмінь15–20 +ПАР Альфалип (0,1/100л води )Обприскування посівів починаючи з фази 2–3 листків до виходу в трубку культури

 

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано      Добре

Гербицид Альфа Стар Альфа Химгруп Госппостач

  • Модель: Альфа Стар 0,5кг
  • Наявність: На складі
  • 1398 грн


Теги: Альфа,Стар,Граник,Грозний,Герсотіл,Гренадер,Голд Стар