• Инсектицид Фатрин Нертус Госппостач

Інсектицид Фатрін Нертус Госппостач: аналог Фастак, Контакт Плюс, Нокаут Альфа ХІМГРУП, Альфагард.

Високоефективний контактно -кишковий інсектицид для захисту зернових колосових від широкого спектру шкідників
 
Діюча речовина : альфа - циперметрин , 100 г / л
Виробник : Петерс енд Бург Лтд , Угорщина
Формуляція : концентрат емульсії
Каністра , 5л
Механізм дії
Діюча речовина володіє контактно -кишковим дією з високим рівнем початкової токсичності. Діє на шкідників , які входять у безпосередній контакт з препаратом , а також при їх живленні рослинами , які були оброблені інсектицидом . Порушує процеси обміну іонів натрію і калію в прісінаптічной мембрані , що призводить до надмірного виділення ацетилхоліну при проходженні нервових імпульсів через синаптичну ланцюг. В результаті паралічу нервової системи шкідники гинуть.
 
Рекомендації щодо застосування
культурні рослини
Максимальна ефективність препарату спостерігається при застосуванні його під час активної вегетації рослин. У разі , коли культурні рослини знаходяться в стресовому стані ( прохолодні погодні умови , заморозки , посуха і підвищення температури ) системна дія інсектициду на шкідників істотно зменшується.
 
 Погодні умови
Максимальна ефективність дії препарату на шкідників спостерігається при середньодобових температурах повітря +15 ... +200 С. Підвищені температури повітря ( вище +20 С) істотно знижують ефективність дії препарату.
Наявність краплинної вологи на поверхні рослин , що обробляються, а також дощ протягом 3 годин після внесення препарату можуть істотно знизити ефективність його дії .
 
Внесення препарату Фатрін
Препарат вносять наземним обприскування з нормою витрати робочого розчину не менше 200 л / га . Обов'язковим є повне та рівномірне покриття рослин , які обробляються , робочим розчином препарату.
 
Застосування препарату рано вранці або у вечірній час сприяє підвищенню ефективності його дії .
 
Максимальна ефективність проведення обробок спостерігається при досягненні чисельності шкідників економічного порогу шкодочинності .
 
Приготування робочого розчину
Для приготування робочого розчину бак обприскувача заповнюють водою на 1 /3 об'єму , включають режим змішування і додають необхідну кількість препарату. Доливають бак обприскувача водою до повного об'єму при ввімкненому режимі змішування . При внесенні препарату режим змішування має бути постійно включеним для підтримки робочого розчину в однорідному стані.
 
РЕГЛАМЕНТ ЗАСТОСУВАННЯ ПРЕПАРАТУ
КУЛЬТУРАШКІДЛИВИЙ ОРГАНІЗМНОРМА ВНЕСЕНИЯ, Л/ГА
 озимаклоп шкідлива черепашка, п'явиці, злакові мухи, попелиці, трипси0,1-0,15
Ячмінь ярийпопелиці, п'явиці, блішки

 

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано      Добре

Инсектицид Фатрин Нертус Госппостач

  • Модель: Фатрин 5л Нертус
  • Наявність: На складі
  • 343 грн


Мінімальна кількість для замовлення цього товару: 5.