• Фунгицид Купер Нертус Госппостач
Фунгіцид Купер Нертус
 
Фунгіцид контактної дії для боротьби з хворобами рослин у період вегетації
 
Діюча речовина : гідроксид міді , 300 г / л
Виробник : Петерс енд Бург Лтд , Угорщина
Формуляція: масляна суспензія
Каністра 5 л
Механізм дії фунгіциду Купер
При внесенні препарату на поверхні рослин утворюється захисний шар , який запобігає розвитку патогена . Іони міді поглинаються міцелієм гриба і викликають денатурацію білкових комплексів, у тому числі і ензим . Це призводить до порушення процесів метаболізму в клітині збудника , а потім і до загибелі патогена .
 
Рекомендації щодо застосування
внесення препарату
Препарат вносять профілактично , коли погодні умови сприятливі для розвитку і поширення захворювань , або безпосередньо перед первинним ураженням рослин (до проростання спор збудника на поверхні рослин).
Максимальна ефективність дії препарату на патогенні організми спостерігається при застосуванні його в комплексі з фунгіцидами системної дії.
 
 Норма витрати робочого розчину
При внесенні наземними обприскувачами становить 800-1000 л / га . Норма витрати робочого розчину повинна забезпечувати повне і рівномірне змочування поверхні рослин під час внесення , а також запобігати стіканню робочого розчину з поверхні рослин.
 Умови проведення обробки в залежності від культури
Виноградники . Для боротьби з мілдью на виноградниках дуже важливо провести перше обприскування до моменту первинного ураження рослин. Як правило , перший обробку проводять через 10 днів після того , як температура вночі стає +100 С, а також випали опади не менше 10 мм. Іноді це збігається з періодом відростання лози до довжини 25 см. Другу обробку проводять одразу після цвітіння. У роки з інтенсивним розвитком захворювань повторну обробку рекомендовано проводити з інтервалом 8-10 днів у міру появи нових 3-4 листків .
Персик . Для захисту персика від поразки курчавістю листя обробку слід проводити у фазу малинового бутона. У роки з інтенсивним розвитком захворювань , а також , якщо обробка навесні у фазу малинового бутона не проводилася , слідують провести обробку восени, під час опадання листя .
 
Погодні умови
Оптимальна температура повітря для застосування препарату +12 ... +200 С.
Рясні опади можуть змити частина препарату з поверхні рослин , знижуючи , таким чином , його захисна дія . Тому рекомендовано проводити повторне внесення препарату з мінімально рекомендованої нормою витрати для відновлення захисного екрана.
 
Приготування робочого розчину
Для приготування робочого розчину бак обприскувача заливають водою на 1 / 3 об'єму , включають режим змішування і додають необхідну кількість препарату. Доливають бак обприскувача до повного об'єму при ввімкненому режимі змішування . При внесенні препарату режим змішування має бути включеним для підтримки робочого розчину в однорідному стані.
 
Сумісність Купера з іншими препаратами
Препарат сумісний з переважною більшістю пестицидів , які застосовуються для захисту садів і виноградників , за винятком препаратів на основі Фосет алюмінію , Тірам і сірки , а також препаратів , які утворюють , кислу реакцію робочого розчину.
 
Застереження
Не рекомендується застосовувати препарат під час цвітіння культурних рослин , а також після цвітіння персика , оскільки це може спричинити опадання листя.
Деякі сорти винограду мають підвищену чутливість до препаратів на основі міді. Тому бажано мати попередні дані щодо чутливості конкретного сорту винограду до фунгіцидів , які містять мідь.
Не рекомендується застосовувати препарат при температурі повітря вище +250 С.
Якщо терміни обробки пропущені , і ураження рослин вже відбулося (спостерігається поява перших одиночних візуальних ознак захворювання ) протягом 2-3 днів необхідно застосувати фунгіциди системної дії.
Запобігати контакту препарату з металевими поверхнями.
 
 
Регламент застосування фунгіцида Купер
КультураШкідливий об'єктНорма витрати фунгіцида КуперМаксимальна кратність обробок за сезон
мільдью3,0-5,04
ПерсикКучерявість листків персика1
 

 

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано      Добре

Фунгицид Купер Нертус Госппостач

  • Модель: Купер 5л Нертус
  • Наявність: На складі
  • 337 грн


Мінімальна кількість для замовлення цього товару: 5.