• Фунгицид Ринкоцеб 1кг Нертус Госппостач
Фунгіцид РІНКОЦЕБ Нертус ( Ридоміл Голд )
 
Контактно- системний фунгіцид для захисту виноградників і томатів від широкого спектру захворювань
 
Діюча речовина: металаксил , 80 г / кг і манкоцеб , 640 г / кг
Виробник : Петерс енд Бург Лтд , Угорщина
Формуляція: порошок
Тарна одиниця: пакет 1 кг , 5 кг
Механізм дії
Металаксил належить до речовин системної дії , через 30-60 хвилин після обприскування поглинається надземною частиною рослини. Переміщаючись акропетально , надає профілактичну , а на ранній стадії інфекції - лікувальний і захисну дію . Інгібує синтез протеїнів у клітинах патогена за рахунок порушення процесу синтезу РНК в рибосомах. Манкоцеб належить до речовин контактної дії , інгібує активність ензим за рахунок порушення процесу синтезу АТФ. Проникає в рослину за 30 хвилин , створюючи захисний шар на поверхні рослини і забезпечуючи тим самим захист культури протягом 10-14 днів , навіть у дощову погоду.
 
Характеристика та переваги фунгіциду РІНКОЦЕБ
Подвійний механізм дії ( контактно- системний) забезпечує надійний захист рослин від зовнішньої інфекції , а також знищує інфекцію в рослині на ранніх етапах ураження.
Стійкий до змивання дощем.
Сумісний з іншими пестицидами , які мають нейтральну реакцію середовища , однак у кожному конкретному випадку необхідна попередня перевірка компонентів бакової суміші на сумісність.
Рекомендації щодо застосування
Препарат необхідно застосовувати профілактично , коли погодні умови сприяють розвитку та поширенню збудників захворювань , до появи перших симптомів захворювання. На виноградниках першу обробку препаратом РІНКОЦЕБ ® проводять у період активного росту рослин - починаючи з фази 4 листа. Наступні обробки проводять з інтервалом 10-12 днів , але не пізніше , ніж через 10-14 днів після цвітіння. На томатах препарат РІНКОЦЕБ ® застосовують профілактично до появи перших симптомів захворювання. Інтервал між обробками 7-10 днів.
 
Для приготування робочого розчину бак обприскувача заповнюють водою на 1 /3 об'єму , включають режим змішування і додають необхідну кількість препарату або його матковий розчин. Доливають бак обприскувача до повного об'єму при ввімкненому режимі змішування . Робочий розчин повинен бути використаний протягом декількох годин. При внесенні препарату режим змішування має бути включений для підтримки робочого розчину в однорідному стані. При приготуванні бакових сумішей кожен наступний компонент додається після повного розчинення попереднього.
 
Регламент застосування фунгіцида Рінкоцеб
КультураШкідливий об'єктНорма витрати фунгіцида Рінкоцеб, кг/гаНорма витрати робочого розчину, л/га
Мільдью, чорна плямистість, сіра та біла гниль2,0-2,5800-1000
Альтернаріоз, фітофтороз2,5300-500
 

 

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано      Добре

Фунгицид Ринкоцеб 1кг Нертус Госппостач

  • Модель: Ринкоцеб 1кг
  • Наявність: На складі
  • 378 грн