Гербіцид Аргумент Нертус Госппостач
 
Діюча речовина: ізопропіламінна сіль гліфосату , 480 г / л , у кислотному еквіваленті 360 г / л
 
Системний гербіцид суцільної дії для знищення вегетуючих рослин бур'янів.
Десикант сільськогосподарських культур
  
Формуляція : водний розчин
Каністра 1л (ціна вказана за 20 л / кг гербіциду Аргумент )
Механізм дії гербіциду Аргумент Нертус
Діюча речовина поглинається надземною частиною рослини і розноситься по всіх органах , порушуючи процеси білкового синтезу. Блокування фотосинтезу і дихання у рослин , призводить до повної їх загибелі , в тому числі кореневої системи.
  
Характеристика та переваги гербіциду Аргумент Нертус ( ГОСППОСТАЧ )
• Завдяки системній дії препарат знищує не тільки надземну частину рослин , але і їх кореневу систему , що надзвичайно актуально при боротьбі з багаторічними корнеотприсковимі бур'янами.
• Препарат АРГУМЕНТ дозволяє ефективно боротися як з однорічними , так і з багаторічними бур'янами на полях , призначених під посів; тим самим досягається збереження вологи і забезпечення своєчасних сходів культури .
• Системне застосування препарату дозволяє значно зменшити загальну забур'яненість поля і , як наслідок , звести до мінімуму механічні обробки грунту.
• Застосування препарату як десиканта дозволяє значно прискорити і полегшити процес збору сільськогосподарських культур , зменшити втрати врожаю за рахунок поширення хвороб і впливу несприятливих погодних умов , в значній мірі заощадити паливо на проведення робіт з прибирання .
  
Рекомендації щодо застосування
Як гербіцид , препарат Аргумент вносять одноразовим наземним обприскуванням вегетуючих бур'янів. Норма витрати препарату залежить від виду бур'янів та їх фази розвитку . Обприскування проводять за 12-14 днів до механічних обробок ( культивація , дискування , оранка ) . Дощ протягом 6 годин після обприскування може істотно знизити ефективність дії препарату. Не слід застосовувати препарат якщо температура повітря нижче +12 С або перевищує +25 С. Норма витрати робочого розчину залежить від густоти травостою і становить 200 - 400 л / га . Важливим є повне та рівномірне покриття рослин робочим розчином.
При змішуванні з водою препарат схильний до надмірного піноутворення . Тому для приготування робочого розчину бак обприскувача заповнюють водою на 3 /4 об'єму , додають необхідну кількість препарату і включають режим змішування. Продовжуючи змішування , заповнюють бак водою до повного об'єму.
Застосування як десиканта сільськогосподарських культур.
Обробку проводять головним чином за допомогою авіації за 12-14 діб до збирання врожаю з нормою витрати препарату 3 л / га . Вологість зерна при цьому повинна складати не більше 30 %. Норма витрати робочого розчину при авіаційній обробці повинна складати не менше 100 л / га .
 
Виробник : Петерс енд Бург , Лтд , Угорщина
 
Норма внесення препарату, л/га

Чутливі бур'яни

2,0-2,5зірочник середній; мак дикий; овес, види
2,0-3,0гірчиця польова; грицики звичайні; лобода, види; мишій, види; осот жовтий шорсткий; пальчатка, види; рутка, види; фіалка польова
2,5-3,0галінсога дрібноквіикова; курячі очка польові; ромашка, види
3,0-4,0канатник Теофраста; гірчак, види; глуха кропива, види; калачики, види; кропива жалка; лутига, види; метлюг звичайний; осот жовтий польовий; паслін чорний; підмаренник чіпкий; подорожник, види; щириця, види
4,0-5,0дурман звичайний; гірчак земноводний; гумай (сорго аллепське); жовтець, види; лопух, види; молочай, види; м'ята, види; пирій повзучий
4,0-6,0будяк щетинистий (осот рожевий польовий); звіробій звичайний; льонок звичайний; конюшина, види; кропива дводомна
5,0-6,0осот болотний; осот жовтий болотний; ряска, види
6,0-7,0березка польова
6,0-8,0рогіз широколистий; очерет, види; хвощ польовий
8,0-10,0чагарники та небажана деревинна рослинність

 

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано      Добре

Гербицид Аргумент Нертус Госппостач

  • Модель: Аргумент 20л Нертус
  • Наявність: На складі
  • 158 грн


Мінімальна кількість для замовлення цього товару: 20.

Теги: Аргумент,Раундап,Тотал,Антибур'ян,Вулкан Плюс,Напалм,Геліос,Гліфат,Гліфовіт,Гліфоган,Чистопол,Торнадо,Оболір,Космік,Клінік,Домінатор,Гром,Гліфоцід,гліфосат,Гліфос,ІГ480,480,ІГ,ИГ,Отаман