Прилипач Талант Нертус
 
Поверхнево-активна речовина (ПАР ) , застосовується як додатковий компонент при внесенні деяких гербіцидів.
 
Діюча речовина: етоксілат ізодецилового спирту , 900г / л.
Виробник : Петерс енд Бург Лтд , Угорщина
Формуляція : водний розчин
Каністра , 5 л
Mеханізм дії
Препарат ТАЛАНТ зменшує поверхневий натяг робочого розчину гербіциду , забезпечує утворення однорідної плівки на надземних частинах рослини. Завдяки цьому гербіцид краще утримується на поверхні рослини , а також краще поглинається рослиною. Посилюється ефективність дії гербіциду на рослини бур'янів. В окремих випадках це дозволяє істотно зменшити норму рас ходу гербіциду на одиницю посівної площі.
 
 Рекомендації щодо застосування .
Препарат ТАЛАНТ застосовується в бакових сумішах з гербіцидами з розрахунку 100мл ПАР ТАЛАНТ на кожні 100л робочого розчину. Робочий розчин гербіциду та ПАР ТАЛАНТ готують згідно з рекомендаціями, вказаними в тарної етикетці для кожного конкретного гербіциду .
 
Заходи безпеки .
Речовина займиста . При гасінні пожежі для боротьби з вогнем використовувати воду , пісок , піну , вуглекислотні вогнегасники. Транспортування, зберігання та використання препарату здійснюється відповідно до вимог Державних санітарних правил ДСП 8.8.1.2.001-98 .
Всі роботи з препаратом слід проводити з використанням засобів індивідуального захисту . Не забруднювати водойми . Забороняється повторне використання тари.
 
Умови зберігання .
Препарат зберігають тільки в оригінальній , герметично закритій тарі в спеціалізованому складському приміщенні з хорошою вентиляцією в прохолодних умовах. Не зберігати з сильними окислювачами . Температура зберігання препарату +50 ... +500 С.
 
 Токсикологічна характеристика .
Мало небезпечні речовини - 4 клас небезпеки . Препарат викликає сильне подразнення очей .
 
 Перша медична допомога.
При попаданні препарату на шкіру негайно змити за допомогою мила і великого кількістю води.
При потраплянні препарату в очі - негайно промити очі великою кількістю води протягом не менше 15 хвилин. При промиванні очі тримати широко відкритими. Негайно звернутися до лікаря.
При потраплянні препарату в шлунок, дати потерпілому кілька склянок води з активованим вугіллям , викликати блювоту. При необхідності процедуру повторити. Негайно звернутися до лікаря , по можливості пред'явити йому упаковку або тарну етикетку. Специфічних антидотів немає. Лікування симптоматичне .

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано      Добре

Прилипатель Талант Нертус Госппостач (ПАВ)

  • Модель: Талант 5л Нертус (ПАВ)
  • Наявність: На складі
  • 184 грн


Мінімальна кількість для замовлення цього товару: 5.