• Гербицид Микадо Нертус Госппостач (аналог Галера)
Гербіцид Мікадо Нертус Госппостач (аналог Галера )
 
Післясходовий гербіцид для боротьби з дводольними бур'янами на посівах ріпаку
Діюча речовина: клопіралід , 267 г / л; піклорам , 67 г / л
Виробник : Петерс енд Бург Лтд , Угорщина
Формуляція : водний розчин
Каністра 5 л
Механізм дії післясходового гербіциду Мікадо Нертус
Клопіралід і Піклорам речовини системної дії. Вони поглинаються надземної вегетативної масою бур'янів і швидко поширюються по всій рослині (поширення йде як по ксилеме , так і по флоемі ) . Внаслідок цього інгібується активність гормонів росту в рослині , яке в свою чергу призводить до порушення процесів росту і розвитку рослини. Згодом цього рослина гине .
 
Ознаки гербіцидної дії
Перші візуальні ознаки гербіцидної дії спостерігаються на 3-5 день після внесення препарату за сприятливих погодних умов . Остаточна загибель бур'янів відбувається протягом 2-3 тижнів.
 
Рекомендації щодо застосування
 Фаза розвитку культурних рослин
Препарат вносять в період , коли культурні рослини утворили 4 справжніх листа і до появи квіткових бутонів. Внесення препарату до утворення 4 справжніх листків культури або після появи квіткових бутонів може викликати токсикацию культурних рослин.
 
Фаза розвитку бур'янів
Максимальна ефективність препарату спостерігається при внесенні його під час активного росту і розвитку бур'янів.
 
Погодні умови
Температура повітря +12 ... +25 С під час внесення препарату є оптимальними для знищення бур'янів.
Температури повітря ( < +10 С або < 25С ) гальмують розподіл препарату в рослинах бур'янів і знижують ефективність його дії , що може стати причиною відростання бур'янів.
Дощ через 6 годин після внесення препарату не впливає на ефективність його дії.
Бажано уникати внесення препарату під час туману або роси , які можуть викликати стікання робочого розчину з поверхні рослин і стати причиною зниження ефективності дії препарату.
 
Для боротьби з подмаренником чіпким препарат слід застосовувати з нормою 0,35 л / га .
Внесення препарату
Препарат вносять за допомогою наземних обприскувачів з нормою витрати робочого розчину 250-400 л / га . Максимальну норму витрати робочого розчину застосовують на пізніх фазах розвитку культури , а також у посівах з високою густотою стояння рослин. Під час внесення необхідно забезпечити повне і рівномірне покриття робочим розчином всієї поверхні бур'янів.
 
Сумісність Мікадо з іншими препаратами
Препарат сумісний з переважною більшістю пестицидів і агрохімікатів , але в кожному кокретного випадку необхідно проводити попередню перевірку компонентів бакової суміші на сумісність і фітотоксичність .
 
Приготування робочого розчину
Для приготування робочого розчину бак обприскувача наповнюють водою на 1 / 2 об'єму , вмикають режим змішування і додають необхідну кількість препарату . Доливають бак обприскувача до повного об'єму при ввімкненому режимі змішування . При внесенні препарату режим змішування має бути постійно включеним для підтримки робочого розчину в однорідному стані.
 
Застереження
Якщо препарат був внесений восени , забороняється його повторне внесення навесні. Втім можливе застосування гербіцидів на основі клопіралід в осінній період , якщо застосування препарату МІКАДО заплановано навесні або навпаки.
Вплив на наступну культуру сівозміни.
Як правило , застосування препарату МІКАДО не накладає обмежень , щодо висівання наступної культури сівозміни.
Однак досить велика кількість залишків рослин , які оброблялися препаратом і не розклалися в грунті , може бути причиною негативного впливу на наступні культурні рослини з сімейства Бобових , Пасльонових , Зонтичних . Тому бажано уникати висівання даних культурних рослин , якщо в грунті є достатньо велика кількість рослинних залишків , які оброблялися препаратом МІКАДО .
У разі необхідності пересіву ріпаку озимого , що був оброблений препаратом МІКАДО , дозволяється висівати ріпак ярий , ячмінь ярий , пшеницю яру , овес ярий, кукурудзу і райграс .
 
РЕГЛАМЕНТ ЗАСТОСУВАННЯ ГЕРБІЦИДУ МІКАДО
КультураНорма витрати гербіциду Мікадо, л/гаШкідливий об'єктСпосіб, час обробок, обмеженняМаксимальна кратність обробок
озимий и ярий0,3-0,35Однорічні та багаторічні дводольні бур'яниОбприскування посіву від фази 3-4 листків до появи квіткових бутонів культури1
 

 

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано      Добре

Гербицид Микадо Нертус Госппостач (аналог Галера)

  • Модель: Микадо 5л (аналог Галера)
  • Наявність: На складі
  • 1250 грн


Мінімальна кількість для замовлення цього товару: 5.