• Гербицид Альфа Маис Альфа Химгруп Госппостач
Гербіцид Альфа-Маїс
Фасовка: флакон 0,1 кг
Призначення: Гербіцид системної дії в формі розчиняються гранул Альфа-Маїс, створений компанією "Альфа Хімгруп", покликаний захистити сільськогосподарські поля від широколистяних однодольних і дводольних бур'янів, включаючи стійкі до препаратів з 2,4-Д. Дуже добре підходить для застосування на посівах кукурудзи. Препарати-аналоги також ефективно використовуються для боротьби з бур'янами на полях з соєю, озимою пшеницею, ярим ячменем і льоном.
Дія: Активним елементом препарату виступає тифенсульфурон-метил. Після обробки він вбирається в організм рослин через листя і пересувається до точок росту. Вже через кілька годин після цього розвиток бур'янів повністю припиняється. Протягом тижня після внесення гербіциду можна спостерігати перші ознаки його дії, коли рослини-шкідники починають поступово в'янути. Повна їх загибель настає через 10-20дней. Більш стійкі до препаратуАльфа-Маїс бур'яни можуть зупинятися в своєму розвитку і не будуть способнинанесті шкоди сільськогосподарським культурам.
Переваги препарату:
• Швидко вражає точки росту рослин;
• Виявляє сильний стартовий ефект дії;
• Ефективно знищує найбільш шкідливі дводольні бур'яни;
• Не викликає обмежень в сівозміні культур;
• Без проблем розкладається в ґрунті, період напіврозпаду - 6 днів;
• Може змішуватися при приготуванні робочого розчину з іншими гербіцидами, різними фунгіцидами та інсектицидами.
Особливості застосування: Висока ефективність дії гербіциду Альфа-Маїс гарантована при його внесення в фазі 2-4 листків для однорічних бур'янів. Використання ПАР може ще більше посилити ефект.
Виробник не рекомендує обробляти даними гербіцидом батьківські лінії кукурудзи, солодку кукурудзу і попкорн. Також не можна використовувати Альфа-Маїс протягом 14 діб до або після обприскування поля фосфорорганическими інсектицидами. Вносити грамініцид можна тільки після 5 днів з моменту застосування гербіциду.
Не слід також використовувати Альфа-Маїс в холодну і жарку погоду, яка викликає стресову ситуацію для культур.
Додаткова інформація: Даний гербіцид можна змішувати з фосфорорганічними інсектицидами та гербіцидами на основі імазетапіру або ж після обробки посівів сої даними препаратами.
КультураОб’єктиНорма витрати препарату, г/гаСпосіб обробкиМаксимальна кількість обробок
Однорічні дводольні в т.ч. стійкі до 2.4 Д, бур'яни10 –15*У фазі 3–5 листків культури1
Препарати з ідентичною діючою речовиною використовують на наступних культурах
Однорічні дводольні в т. ч. стійкі до 2.4 Д. бур’яни6-8 +ПАР Альфалип (0,1л/100л води)Обприскування у фазі 1-2 справжніх листків культури (на ранніх фазах розвитку бур’янів)1
Озима15 –20 +ПАР Альфалип (0,1л/100л води)Обприскування посівів, починаючи від фази 2-3 листів до кінця кущіння культури
Ярий ячмінь10 –15 +ПАР Альфалип (0,1л/100л води)
Льон-довгунець15–25**Обприскування посівів у фазі «ялинки»

 

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано      Добре

Гербицид Альфа Маис Альфа Химгруп Госппостач

  • Модель: Альфа Маис 0,1кг
  • Наявність: На складі
  • 2883 грн


Теги: Альфа Маис,Хармони,Орион,Хармоні,Маїс