• Инсектицид Дозор Нертус Госппостач
Інсектицид Дозор Нертус Госппостач
 
Cелектівний інсектицид проти широкого спектру шкідників на яблуні і винограді
 
Діюча речовина: феноксикарб , 250 г / кг
Виробник : Петерс енд Бург Лтд , Угорщина
Формуляція: порошок
Тарна одиниця: пакет 600 г
Механізм дії При контакті з шкідливими комахами препарат діє як регулятор росту і розвитку , блокує в них процеси переходу в наступну стадію. ЗА РАХУНОК селективну дію не робить негативного впливу на більшість видів корисних комах .
 
Характеристика та переваги інсектициду Дозор
Препарат характеризується високою селективністю по відношенню до корисним комахам - нетоксичний для бджіл і джмелів , а також іншої корисної ентомофауни .
Тривала біологічна активність і вплив на наступні генерації шкідників забезпечують надійну і тривалу захист плодових культур від шкідників.
Включення препарату в комплексну систему захисту плодових і виноградників дозволяє значною мірою зменшити кількість обробок іншими інсектицидами .
Безпечний для працюючих і навколишнього середовища.
Сумісний з більшістю пестицидів , які використовуються для захисту садів і виноградників , дозволяють застосовувати препарат ДОЗОР ® в бакових сумішах в комплексних системах захисту , але перед застосуванням слід проводити оцінку на сумісність з партнерськими компонентами.
 Рекомендації щодо застосування
Проти яблуневої плодожерка перший обприскування проводять на початку літа метеликів першого покоління ( початок періоду кладки яєць). Як правило , це збігається з періодом формування зав'язей - опадання пелюсток. Друге обприскування проводять проти другого покоління шкідників.
Проти яблуневої листовійки першого обробку проводять проти гусениць п'ятого покоління для запобігання її окукливания . Залежно від погодних умов це збігається з періодом цвітіння або після нього. Для боротьби з іншим поколінням обов'язковим є застосування даних феромонного моніторингу .
Проти мінуючої молі обприскування проводять на початку масового льоту метеликів першого покоління. Як правило , це збігається з фенофаза рожевий бутон і продовжується в період цвітіння яблуні , що збігається з термінами обприскування проти листовійок і дозволяє забезпечити захист плодових насаджень від обох видів шкідників.
Проти виноградної листовійки обробку проводять проти кожного покоління за умови перевищення економічного порогу шкодочинності . Одноразову обробку проводять на початку масового льоту шкідника , але до початку кладки яєць. Можливим є також і двократне внесення препарату ( у два етапи по 300 г / га ) : перше внесення - на початку масового льоту шкідника ; другий внесення - через 8 - 12 діб.
 
Для максимальної ефективності дія препарату на шкідників строки внесення обов'язково погоджують з даними феромонного моніторингу ( 1 феромонна пастка на 5 га ) , а також з даними прогнозів районних станцій захисту рослин.
 
Норма витрати робочого розчину 1000 л / га . Обов'язковим є рівномірне і повне покриття поверхні рослин робочим розчином. Дощ протягом двох годин після застосування препарату може знизити ефективність його дії.
 
Для приготування робочого розчину необхідну кількість препарату розчиняють в 5-6 л води. Заповнюють бак обприскувача на 1 /3 об'єму чистою водою. Включають режим змішування і додають попередньо розчинений препарат. Доливають бак обприскувача до повного об'єму водою при ввімкненому режимі змішування . При внесенні препарату режим змішування має бути постійно включений для забезпечення однорідності робочого розчину.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано      Добре

Инсектицид Дозор Нертус Госппостач

  • Модель: Дозор 1л Нертус
  • Наявність: На складі
  • 1441 грн