Гербіцид Герб 900
Фасовка: каністра 20 л.
Призначення: Селективний ґрунтовий гербіцид Герб 900от компанії "Нертус" призначений для знищення найбільш поширених однорічних злакових і однорічних дводольних бур'янів на сільськогосподарських площах. Дуже добре підходить для застосування на посівах кукурудзи, сої та соняшнику.
Дія: Основним компонентом препарату виступає ацетохлор, який вбирається проростками бур'янів і їх первинними корінням з вологого грунту. Потрапляючи в організм рослин, дана речовина блокує процеси синтезу білка і ділення клітин. Росту бур'янів зупиняється, вони починають в'янути, а потім повністю гинуть.
Переваги препарату:
• Бореться з широким спектром бур'янів;
• Утворює тривала захисна дія (від 6 до 8 тижнів);
• Не викликає обмежень в сівозміні культур;
• Може поєднуватися в бакових сумішах з іншими засобами захисту рослин, але з обов'язковою тестової перевіркою.
Особливості застосування: Обробку полів гербіцидом Герб 900 проводять наземним способом до висіву насіння, під час або після його закінчення. Для досягнення максимальної ефективності в боротьбі з бур'янами виробник рекомендує вносити препарат під передпосівну культивацію, при достатній вологості в грунті (після зрошення або випадання хорошого кількості опадів) і відсутності великих грудок. Робочий розчин повинен рівномірно розподілятися в грунтових шарах.
Також рекомендується застосовувати максимальну дозу даного гербіциду на суглинних грунтах і грунтах з високим вмістом гумусу. На піщаних грунтах норма внесення препарату повинна бути мінімальною.
Небажано проводити обприскування при знижених температурах (+ 5 ° С ... + 8 ° С), під час дефіциту вологи в грунті, після появи сходів бур'янів або при погано вирівнюється поверхні поля.
Додаткова інформація: Застосування гербіциду Герб 900 після появи сходів сільськогосподарських культур або безпосередньо перед їх появою може викликати інтоксикацію культурних рослин, а в окремих випадках - їх загибель.

 


Гербіцид Герб 900 Нертус Госппостач (аналог гербіциду Харнес Монсанто )
 
Діюча речовина: ацетохлор , 900 г / л.
 
Селективний грунтовий гербіцид для боротьби з найбільш поширеними однорічними злаковими та деякими дводольними бур'янами на посівах сільськогосподарських культур
 
Формуляція : концентрат емульсії
Каністра , 20 л
Механізм дії гербіциду Герб 900 Нертус Госппостач (аналог гербіциду Харнес Монсанто )
Діюча речовина препарату ацетохлор поглинається з вологого грунту проростками бур'янів , а також первинними корінням , інгібує процеси синтезу білка , а також порушує процеси поділу клітин , що призводить до пригнічення та загибелі рослин. У однорічні злакові бур'яни препарат , як правило , потрапляє через верхівку ( епікотіль ) , в однорічні дводольні бур'яни препарат надходить через первинні коріння.
 
Спектр дії препарату Герб 900 (аналог Харнес )
Препарат знищує бур'яни , які завдають великої шкоди сільськогосподарським культурам особливо на початкових етапах їх росту та розвитку - види щетинника ; куряче просо ; лобода біла ; паслін чорний ; пастуша сумка; види щириці та інші.
 
Виробник : Петерс енд Бург , Угорщина
 
РЕГЛАМЕНТ ЗАСТОСУВАННЯ ПРЕПАРАТУ
КУЛЬТУРА ШКІДЛИВИЙ ОБ'ЄКТ НОРМА ВИТРАТИ, Л/ГА
Однорічні злакові та дводольні бур'яни 1,5-3,0

 

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Гербицид Герб 900 Нертус Госппостач

  • Модель: Герб 900 20л Нертус
  • Наявність: На складі
  • 254 грн


Мінімальна кількість для замовлення цього товару: 20.