Гербіцид Грозний ( Гранстар ) Нертус Госппостач

Діюча речовина: трибенурон -метил , 750 г / кг
 
Високоефективний післясходовий системний гербіцид для боротьби з широким спектром двосім'ядольних бур'янів у посівах зернових колосових
 
Виробник : Петерс енд Бург , Лтд , Угорщина
Формуляція: водорозчинні гранули
Тарна одиниця: 500 г
Механізм дії гербіциду Грозний ( Гранстар ) Нертус
Діюча речовина проникає в рослину через його надземну частину , блокує процеси ділення клітин в рослинах чутливих бур'янів , внаслідок чого їх ріст припиняється вже через кілька годин після обробки.
 
 Перші візуальні ознаки
Перші візуальні симптоми дії препарату Грозний ( Гранстар ) на бур'яни спостерігаються через 7-10 днів після обробки. Повна загибель бур'янів спостерігається на 15-20 день. Несприятливі погодні умови для розвитку рослин (низькі температури , посуха) уповільнюють дію препарату і прояв візуальних ознак гербіцидної дії .
 
Погодні умови
Препарат діє на бур'яни при середньодобовій температурі повітря +5 ... +250 С. Найбільш оптимальні температури для застосування препарату +15 ... 200С. Дощ протягом 3 годин після внесення препарату може істотно знизити ефективність його дії проти бур'янів.
 
Рекомендації по сівозміні
Завдяки швидкому розпаду в грунті препарат не накладає обмежень , на висівання наступних культур сівозміни. У разі загибелі посівів , які були оброблені препаратом , з якоїсь причини , можна пересівати тільки яровими зерновими.
 
 Сумісність гербіциду Грізний ( Гранстар ) з іншими препаратами
Препарат сумісний з більшістю пестицидів і агрохімікатів. Проте в кожному конкретному випадку слід проводити попередню оцінку сумісності компонентів бакової суміші.
Для ефективного знищення таких бур'янів , як вероніка плющелистная , берізка польова , паслін чорний і амброзія полинолиста препарат Грозний слід застосовувати в бакових сумішах з препаратами групи 2,4 Д з половинними нормами витрати на гектар.
 
Приготування робочого розчину
Для приготування робочого розчину бак обприскувача заповнюють водою на 1/4-1/3 об'єму , вмикають режим змішування і додають необхідну кількість препарату або його матковий розчин. Доливають бак обприскувача до повного об'єму при ввімкненому режимі змішування . Якщо препарат Грозний застосовують в бакових сумішах з іншими пестицидами , спочатку розчиняють препарат Грозний , а лише потім додають в бак обприскувача партнерський компонент . ПАР (поверхнево -активна речовина ) завжди додають в робочий розчин в останню чергу , коли бак обприскувача заповнений вже на 2/3-3/4 об'єму. При внесенні препарату режим змішування має бути включений для підтримки робочого розчину в однорідному стані.
Норма витрати робочого розчину гербіциду Грізний (Гранстар) 200-300 л / га .
При високій густоті стояння рослин норма витрати робочого розчину збільшується
до 400 л / га .
Термін використання робочого розчину 24 години.
 
Застереження
 - Збирання врожаю після застосування препарату дозволяється не раніше ніж через 45 днів ;
 - Не рекомендується застосовувати препарат в бакових сумішах з інсектицидами групи фосфорорганічні сполуки , оскільки це може призвести до токсикації культурних рослин.
 
РЕГЛАМЕНТ ЗАСТОСУВАННЯ ПРЕПАРАТУ
КУЛЬТУРАнОРМА ВИТРАТИ ПРЕПАРАТУШКІДЛИВИЙ ОБ'ЄКТМАКСИМАЛЬНА КРАТНІСТЬ ОБРОБОК
Ячмінь ярий15 г/гаОднорічні та багаторічні дводольні бур'яни1
озима20-25 г/га
10-15 г/га + 200 мл/га ПАР Талант

 

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано      Добре

Гербицид Грозный ( Гранстар ) Нертус Госппостач

  • Модель: Грозный 500г (Гранстар) Нертус
  • Наявність: На складі
  • 1825 грн