• Гербицид Грозный Эксперт Нертус (Гранстар) Госппостач
Гербіцид Грозний Експерт
Фасовка: флакон 500 гр.
Призначення: Високоефективний гербіцид системної дії Грозний Експерт від компанії "Нертус" застосовується на сільськогосподарських площах в післясходовий період для захисту культур від широкого спектру дводольних бур'янів. Призначений, в першу чергу, для обробки посівів соняшнику.
Дія: Основним компонентом препарату є трибенурон-метил. Після обприскування він проникає в організм бур'янів через зелену масу, переміщується до точок росту і порушує процес ділення клітин. В результаті гербіцидної дії вже через кілька годин ріст бур'янів повністю припиняється. Візуальні ознаки симптоми ураження проявляються на 7-10 днів, а повна загибель бур'янів настає через 2-2,5 тижні.
Переваги препарату:
• бореться з широким спектром бур'янів;
• Єдиний ефективний препарат для знищення осоту на полях з соняшником;
• Гнучкий у строках внесення - в період від 2 до 6 листків;
• Гнучкі норми витрат, в залежності від засміченості поля.
Особливості застосування: Обробку соняшнику гербіцидом Грозний Експерт потрібно проводити наземним способом при наявності 2-8 справжніх листків культури і масовій появі бур'янів. Найкраще вносити препарат в фазу 4-6 листків соняшника. Потрібно, щоб робочий розчин дуже добре і рівномірно змочував поверхню бур'янів.
Температура повітря в процесі обприскування повинна бути в межах діапазону +12 ... + 22 ° С. При зниженій або підвищеній температурі гербіцидну дію сповільнюється і в деяких випадках може знизити ефективність препарату. Крім цього, негативним фактором є дощ, якщо він випаде протягом трьох годин після внесення гербіциду.
Виробник не рекомендує проводити обробку, коли культура знаходиться в стресовому стані через високу температуру і посухи або через ураження хворобами і шкідниками. Також для ефективної боротьби з бур'янами слід виключити механічні обробки поля за два тижні до обприскування і протягом двох тижнів після нього. Злакові гербіциди дозволяється застосовувати за 7 днів перед використанням препарату Грозний Експерт або через 7 днів після.
Додаткова інформація: Даний гербіцид можна застосовувати тільки на стійких до нього гібридах соняшнику. Якщо трапиться загибель культурних рослин, то на поле протягом 60 днів можна висівати лише зернові колосові культури або стійкий до дії Грозного Експерта соняшник.

 

Грізний експерт
Системний гербіцид призначений для знищення однорічних і багаторічних дводольних бур'янів на посівах гібридів соняшнику (технологія Сумо). 
Грізний Експерт відрізняється від своїх китайських аналогів м'якістю роботи, меншою післядією. Гербіцид Грізний Експерт виробляється на агрохімічному заводі компанії Нертус, який знаходиться в Угорщині (Peters and Bug LTD), при виготовленні виробник дотримується усіх європейських стандартів та норм.
 
Норма витрати Грізного Експерта залежить від гібриду соняшника, наприклад високостійкі НС Сумо 2017*** та НС Сумо 2018*** витримують аж до 50 г/га (одне внесення)! Стійкі : внесення в два етапи 20 та 30 г/га, достатньо стійкі в два етапи по 15 г/га кожний.
 
Грізний експерт вносять в період розвитку рослини 2-8 спр. листків соняшнику.
Рекомендується вносити у фазу розвитку 4-6 листків.
 
РЕГЛАМЕНТ ЗАСТОСУВАННЯ ПРЕПАРАТУ
КУЛЬТУРА НОРМА ВИТРАТИ, Г/ГА ОБ'ЄКТ, ПРОТИ ЯКОГО ПРОВОДЯТЬСЯ ОБРОБКИ МАКСИМАЛЬНА КРАТНІСТЬ ОБРОБОК, ШТ
15-25* Однорічні та багаторічні дводольні бур'яни 2
25-50* 1
 
Гербіциди
Соняшник /Технологія/ Гранстар
Культура Соняшник
Діючі речовини трибенурон-метил

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Гербицид Грозный Эксперт Нертус (Гранстар) Госппостач

  • Модель: Грозный Эксперт 500г (Гранстар)
  • Наявність: На складі
  • 681 грн