• Гербицид Декабрист 480 Нертус Госппостач
Гербіцид Декабрист 480 Нертус Госппостач
 
Післясходовий гербіцид системної дії для знищення однорічних та багаторічних дводольних бур'янів у посівах сільськогосподарських культур.
 
Діюча речовина: дикамба , 480 г / л.
Виробник : Петерс енд Бург Лтд , Угорщина
Формуляція: водорозчинний концентрат .
Каністра , 5л
Механізм дії Препарат проникає через надземну частину рослин і частково через коріння , швидко поширюється по всій рослині . Знищує не тільки вегетативну масу, але й кореневу систему багаторічних дводольних бур'янів. Препарат одночасно впливає на декілька процесів в організмі рослини: порушує процеси синтезу білків , пригнічує фотосинтез , порушує процеси ділення і зростання клітин рослини.
Ознаки гербіцидної дії на бур'яни спостерігаються , в залежності від погодних умов , через 7-15 днів після внесення препарату.
 
Характеристика та переваги гербіциду Декабрист 480 ( Дикамба ) :
контролює близько 200 видів дводольних бур'янів ;
знищує кореневу систему багаторічних дводольних бур'янів , у тому числі таких злісних , як берізка польова та види осотів ;
за рахунок синергізму є ідеальним партнером для бакових сумішей гербіцидів ;
відсутність фітотоксичності для культурних рослин при дотриманні регламенту застосування;
не накладає обмежень посіву наступних культур сівозміни.
 
Рекомендації щодо застосування препарату
Фаза розвитку бур'янів
Максимальна ефективність дії препарату спостерігається при внесенні його під час активного росту бур'янів : фаза 2-4 листки для однорічних дводольних , фаза розетки ( для осотів ) і довжина пагонів до 10-15 см для в'юнка польового .
 
Фаза розвитку культурних рослин.
На зернових колосових препарат вносять в період кущення культурних рослин.
На кукурудзі препарат вносять в період 3-5 листків у рослин кукурудзи.
Внесення препарату на інших етапах росту і розвитку культурних рослин може призвести до інтоксикації.
 
Погодні умови.
Температури повітря від +16 до +220 С в період застосування препарату є оптимальними . Знижені (менше +120 С) або підвищені (більше +250 С) температури повітря , посуха або інші несприятливі стресові умови для росту і розвитку бур'янів збільшують час прояву візуальних ознак дії гербіциду , а також можуть знизити ефективність знищення бур'янів. Дощ протягом 4 годин після внесення препарату може знизити ефективність дії на рослини бур'янів. Обприскування рекомендується проводити вранці або ввечері. Швидкість вітру під час внесення препарату не повинна перевищувати 4 м / с.
 
Норма витрати робочого розчину .
Норма витрати робочого розчину має становити 200-400 л / га . У ситуаціях з щільним стоянням рослин , норма витрати робочого розчину має становити не менше 300 л / га .
 
Сумісність гербіциду Декабрист 480 ( Дикамба ) з іншими препаратами.
Препарат є високоефективним компонентом для бакових сумішей з препаратами ГРІЗНИЙ , ММ 600 , Амінка , ЕФІРОН , БАТУ , Майтус , АРГУМЕНТ , АРГУМЕНТ ФОРТЕ 500SL .
Для боротьби зі злісними багаторічними бур'янами (види осоту , берізки польової ) при догляді за парами , а також при підготовці поля під посів застосовують бакову суміш АРГУМЕНТ ФОРТЕ 500SL , (1,5-2,0 л / га ) + ДЕКАБРІСТ480 , ( 0 , 3-0,5 л / га ) .
 
Застереження:
Внесення препарату на ранніх етапах (у фазі кущіння для зернових або у фазі 3 листя для кукурудзи) , або при переростання (після виходу в трубку для зернових або після 5 листків у кукурудзи ) може призвести до інтоксикації культурних рослин.
Механічні обробки грунту ( культивація , боронування посіву) дозволяється проводити не раніше 7 днів до або після внесення препарату.
Не допускати зносу препарату на посіви чутливих ( дводольних ) культур при внесенні.
Не застосовувати на посівах зернових культур з підсівом люцерни , конюшини , буркуну та інших дводольних культур.
 
РЕГЛАМЕНТ ЗАСТОСУВАННЯ ПРЕПАРАТУ
КУЛЬТУРАШКІДЛИВИЙ ОБ'ЄКТНОРМА ВИТРАТИ, Л/ГАСПОСІБ, ЧАС ОБРОБОК, ОБМЕЖЕННЯКІЛЬКІСТЬ ОБРОБОК
 озимаОднорічні та багаторічні дводольні, у т.ч. стійкі до 2,4-Д бур'яни0,15-0,3Обприскування від фази кущення до виходу в трубку культури1
Ячмінь0,15-0,3
0,4-0,6Обприскування в фазу 3-5 листків культури

 

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано      Добре

Гербицид Декабрист 480 Нертус Госппостач

  • Модель: Декабрист 480 5л Нертус
  • Наявність: На складі
  • 658 грн


Мінімальна кількість для замовлення цього товару: 5.