• Гербицид Лемур Нертус Госппостач
Гербіцид системної дії для знищення вегетуючих однорічних та багаторічних злакових бур'янів у посівах дводольних культур
Гербіцид Лемур Нертус Госппостач
Діюча речовина: квізалофоп -П - тефурил , 40г / л
Виробник : Петерс енд Бург Лтд , Угорщина
Формуляція : концентрат емульсії
Каністра 5 л
Механізм дії гербіциду Лемур Нертус (аналог гербіциду Пантера)
При внесенні препарат швидко поглинається вегетативною масою бур'янів , переміщається в точку росту рослин , де блокує синтез ліпідів.
 
 Ознаки гербіцидної дії
 Перші візуальні ознаки гербіцидної дії у вигляді пожовтіння бур'янів спостерігаються на 5-10 день після внесення препарату. Остаточна загибель бур'янів відбувається протягом 2-3 тижнів після проведення обробки.
 
Рекомендація щодо застосування препарату
Препарат вносять наземним обприскуванням з нормою витрати робочого розчину 200-300 л / га .
 
Фаза розвитку культурних рослин
 Препарат вносять незалежно від фази розвитку культурних рослин. Винятком є культурні рослини із сімейства гарбузових ( вноситься після утворення у культурних рослин 5 справжніх листків ) .
 
 Фаза розвитку бур'янів
 Максимальна ефективність дії препарату спостерігається при застосуванні його під час активного росту і розвитку бур'янів. Це період формування 3 листків до початку фази кущення для однорічних злакових і при висоті 10-20 см для багаторічних злакових бур'янів.
 Погодні умови
 Середньодобова температура повітря +15 ... +200 С під час внесення препарату є оптимальною. Прохолодні погодні умови ( коли середньодобова температура повітря менше +120 С) , дефіцит вологи , заморозки , і будь-які інші стресові фактори для рослин уповільнюють дію препарату та можуть знизити ефективність його дії.
Дощ через 3 години після внесення препарату не впливає на ефективність його дії.
 
Обмеження по сівозміні
 За рахунок швидкого розпаду , застосування препарату Лемур не має жодних обмежень на посів наступної культури сівозміни.
 
Застереження
Оскільки гербіцид Лемур не має грунтової дії , він не знищує бур'яни , які проростають з насіння після внесення препарату.
Не рекомендується застосовувати гербіцид Лемур , якщо культурні рослини знаходяться в стані стресу.
Механічну обробку рекомендується проводити не раніше ніж за 7 днів до внесення препарату і не пізніше 21 дня після його внесення.
Сумісність з іншими препаратами
Препарат сумісний з переважною більшістю пестицидів і агрохімікатів , крім продуктів , які утворюють лужну реакцію. Але в кожному конкретному випадку необхідно проводити попередній тест на сумісність і фітотоксичність .
У випадках застосування препарату з фунгіцидами на основі беномила або манкоцеб , додавати в бак обприскувача гербіцид Лемур слід лише тільки після повного розчинення даних фунгіцидів.
 
Приготування робочого розчину
Для приготування робочого розчину бак обприскувача заповнюють водою на 1 / 2 об'єму , вмикають режим змішування і додають необхідну кількість препарату . Бак обприскувача доливають водою до повного об'єму при ввімкненому режимі змішування . При внесенні препарату режим змішування має бути постійно включеним для підтримки робочого розчину в однорідному стані.
 
РЕГЛАМЕНТ ЗАСТОСУВАННЯ ПРЕПАРАТУ
КУЛЬТУРАШКІДЛИВИЙ ОБ'ЄКТНОРМА ВНЕСЕННЯ, Л/ГА
однорічні злакові1,0-1,25
багаторічні злакові1,75-2,0
однорічні злакові

1,0-1,25

багаторічні злакові1,5-2,0

 

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано      Добре

Гербицид Лемур Нертус Госппостач

  • Модель: Лемур 5л Нертус
  • Наявність: На складі
  • 403 грн


Мінімальна кількість для замовлення цього товару: 5.