• Фунгицид Аккорд Нертус Госппостач
Фунгіцид Аккорд Нертус Госппостач
 
Фунгіцид контактної дії з акарицидними властивостями для боротьби з хворобою плодових культур в період вегетації
 
Діюча речовина : гідроксид міді , 150 г / л; сірка , 300 г / л
Виробник : Петерс енд Бург , Лтд , Угорщина
Формуляція: масляна суспензія
Каністра 5 л
механізм дії
При внесенні препарату на поверхні рослин утворюється захисний шар , який запобігає розвитку патогена .
Іони міді поглинаються міцелієм гриба і викликають денатурацію білкових комплексів, у тому числі і ензим . Це призводить до порушення процесів метаболізму в клітині збудника , а потім і до загибелі патогена .
Сірка порушує транспорт електронів у ланцюзі цитохромів мембрани клітини патогена . Це призводить до порушення процесів метаболізму в клітині збудника , а потім і до його загибелі.
 
Рекомендації щодо застосування фунгіциду Аккорд
внесення препарату
Препарат вносять профілактично , коли погодні умови сприяють розвитку та поширенню захворювань , або безпосередньо перед первинним ураженням рослин (до проростання спори збудника на поверхні рослин).
Максимальна ефективність дії препарату на патогенні організми спостерігається при застосуванні його в комплексі з фунгіцидами системної дії.
 
Норма витрати робочого розчину
 При внесенні з допомогою наземного обприскувача становить 800-1000 л / га . Норма витрати робочого розчину повинна забезпечувати повне і рівномірне змочування поверхні рослин під час внесення , а також запобігати стіканню робочого розчину з поверхні рослин.
 
 Умови проведення обробки в залежності від культури
Виноградники . На виноградниках препарат вносять в період цвітіння і після цвітіння. Першу обробку слід проводити , коли середньодобова температура перевищує позначку +100 С, а довжина молодих пагонів становить 10-15 см і більше. Наступні обробки слід проводити з інтервалом 10-15 днів.
Яблуня . На яблуні препарат вносять у період до цвітіння і після цвітіння. Першу обробку проводять в період формування бутонів. Наступні обробки проводять з інтервалом 10-12 днів.
За сприятливих умов для розвитку захворювання інтервал між обробкою слід скоротити до 7-8 днів .
 
 Погодні умови
Оптимальна температура повітря для застосування препарату +120 ... +200 С.
Рясні опади можуть змити частина препарату з поверхні рослин , знижуючи , таким чином , його захисна дія . Тому рекомендовано в таких випадках проводити повторне внесення препарату з мінімально рекомендованої нормою витрати для відновлення захисного екрана.
 
 Сумісність з іншими препаратами
Препарат сумісний з переважною більшістю пестицидів , які застосовуються для захисту садів і виноградників , за винятком препаратів на основі Фосет алюмінію , Тірам і сірки , а також препаратів , які утворюють кислу реакцію робочого розчину. У кожному конкретному випадку необхідно проводити тест компонентів бакової суміші на сумісність.
 
 Приготування робочого розчину
Для приготування робочого розчину бак обприскувача заливають водою на 1 /3 об'єму , включають режим змішування і додають необхідну кількість препарату. Доливають бак обприскувача до повного об'єму при ввімкненому режимі змішування . При внесенні препарату режим змішування має бути включеним для підтримки робочого розчину в однорідному стані.
 
Застереження
Не рекомендується застосовувати препарат під час цвітіння культурних рослин , а також після цвітіння персика , оскільки це може викликати опадання листя .
Максимальна ефективність препарату проти борошнистої роси спостерігається при його застосуванні при вологості повітря не нижче 70 %.
Не рекомендується застосовувати препарат при температурі повітря вище +250 С.
Якщо терміни обробки пропущені і ураження рослин вже відбулося (спостерігається поява перших одиночних візуальних ознак захворювання ) протягом 2-3 днів необхідно застосувати фунгіциди системної дії.
 
Регламент застосування фунгіцида Аккорд
КультураШкідливий об'єктНорма витрати фунгіцида АккордМаксимальна кратність обробок за сезон, шт
Мільдью, оїдіум, кліщі4,0-7,03
Парша, борошниста роса, кліщі5,0-7,04

 

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано      Добре

Фунгицид Аккорд Нертус Госппостач

  • Модель: Аккорд 5л
  • Наявність: На складі
  • 320 грн


Мінімальна кількість для замовлення цього товару: 5.