Iнформацiя про Госппостач

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ГОСППОСТАЧ

   "Госппостач" - це динамічно розвиваюча компанiя, працює на ринку продажу товарів для сільськогосподарського комплексу. Ми виступаємо в якості постачальника засобів захисту рослин,посывного  матеріалу польових культур, а також мікродобрив.
   Наша команда складається з професіоналів, які добре володіють принципами спілкування з клієнтами і побудови з ними партнерських відносин. Головне наше завдання - допомогти агровиробникам повністю розкрити потенціал культури і вивести свій бізнес на високорентабельний рівень.
   У нашому асортименті представлена ​​тільки перевірена і добре зарекомендована  продукція від найвідоміших українських і зарубіжних брендів. Ми співпрацюємо з компаніями "Нертус", "Альфа ХІМГРУП", "Бест", "Укравіт", "Альфа Насіння", "Акваріус", "Наніт", "Юг Агролідер", "Щелково", Syngenta, Agriyield, Rangoli, Bayer , Basf, Dupont. Завдяки усталених партнерських взаємин з провідними виробниками хімічних засобів захисту рослин, ми здатні гарантувати найвищу якість пропонованої продукції.
    Наші співробітники регулярно відстежують тенденції ринку ЗЗР і приділяють велику увагу оновленню та розширенню товарного асортименту, щоб потреби кожного клієнта були задоволені в повній мірі. Саме тому каталог нашого інтернет-магазину систематично поповнюється інноваційними препаратами, які з'являються на вітчизняному ринку. Ми також стежимо за тим, щоб ви отримували всю необхідну інформацію про той чи інший товар.
   Чому вигідно співпрацювати саме з нами:
• Ви гарантовано отримуєте якісну і сертифіковану продукцію;
• Ми не нав'язуємо зайвого і забезпечуємо кваліфікований підбір тільки найбільш необхідного;
• Для кожного звернення гарантується індивідуальний підхід;
• У нас є широкий спектр всієї необхідної продукції для сільгоспвиробника;
• Ви отримуєте професійні консультації досвідчених агрономів і якісне обслуговування;
• За допомогою поштової служби "Нова пошта" ми забезпечимо швидку доставку товару в будь-яку точку України.
До уваги наших клієнтів - зручний інтернет-магазин з відмінним сервісом зв'язку та оформлення замовлення, вигідними умовами придбання продукції, цікавими акціями і різними способами оплати.
   Наші клієнти
   Ми дорожимо репутацією надійного постачальника, тому націлені на довгострокове співробітництво з кожним своїм клієнтом. Міцним фундаментом для побудови довірчих відносин з сільгоспвиробниками є наше сумлінне ставлення до роботи. Співробітники нашої компанії докладають максимум зусиль, щоб відповідати вашим очікуванням найвищих стандартів обслуговування.
   Ми працюємо з фізичними та юридичними особами, оптовими і роздрібними покупцями, за безготівковим і готівковим розрахунком. Кінцевим підсумком співпраці компанії "Госппостач" з сільгосптоварів-виробниками є отримання високого врожаю з хорошими якісними характеристиками і високим показником рентабельності.
   Ми завжди готові обговорити перспективи можливої ​​співпраці. Абсолютно з усіх питань, що стосуються придбання товару, його вартості, оплати замовлення і доставки Ви можете звертатися за телефонами 050-082-82-84, 067-69-78-048 або поштою gosppostach.com.ua@ukr.net.
    Ми також будемо раді бачити Вас в нашому офісі м. Кропивницький, проспект Інженерів 7
Телефонуйте, пишіть, замовляйте у нас, щоб особисто переконатися в комфортному і взаємовигідній співпраці з нашою компанією!

 І ще .... У нас відкритий ще один інтернет магазин, з новим дизайном і більш інтуїтивним, функціональним меню:
www.agrotorg.in.ua