• Фунгицид Беркут Нертус Госппостач
Фунгіцид Беркут Нертус
 
(аналог Альфа - Тебузол Альфа ХІМГРУП )
Фунгіцид системної і росторегулюючі дії для застосування на посівах ріпаку
 
Діюча речовина: тебуконазол , 250г / л
Виробник : Петерс енд Бург Лтд , Угорщина
Формуляція : концентрат емульсії
Каністра , 5л
Механізм дії
Тебуконазол - діюча речовина системної дії , швидко проникає в рослину .
Як фунгіцид . Порушує процес синтезу ергостеролів в мембранах клітин патогена . Внаслідок цього мембрани клітини фітопатогена втрачають свої біологічні та механічні властивості і патоген гине.
Як росторегулюючі засіб. При застосуванні на посівах озимого ріпаку в осінній період , препарат уповільнює формування надземної маси рослин. При цьому більш інтенсивно накопичуються пластичні речовини , стимулюється ріст і розвиток кореневої системи і кореневої шийки , що в свою чергу істотно підвищує зимостійкість рослин.
 
Рекомендації щодо застосування фунгіциду Беркут
Препарат вносять за допомогою наземних обприскувачів з нормою витрати робочого розчину 200-300 л / га . У випадках густого стояння рослин норму витрати робочого розчину доцільніше збільшувати до 400 л / га для забезпечення повного і рівномірного покриття рослин. Норма витрати робочого розчину не повинна сприяти його стікання з поверхні рослин під час внесення.
При внесенні препарату прикордонна зона для бджіл повинна бути не менше 2-3 км , обмеження часу літа бджіл має бути 5-6 годин.
 Фаза розвитку культурних рослин
Як росторегулятор . Вноситься в осінній період на ріпаку озимому , коли культурні рослини утворили 5-7 справжніх листків .
Як фунгіцид . Вноситься в період вегетації культурних рослин профілактично , коли умови сприяють розвитку та поширенню захворювань або при появі перших візуальних ознаках захворювання .
 
 Погодні умови
Дощ через 6 годин після внесення препарату не впливає на ефективність його дії.
Забороняється застосовувати препарат при швидкості вітру більше 4-5 м / с.
 
Сумісність з іншими препаратами
Препарат сумісний з переважною більшістю пестицидів і агрохімікатів. Проте в кожному конкретному випадку необхідно проводити попередню перевірку компонентів бакової суміші на сумісність і фітотоксичність .
 
Приготування робочого розчину
Для приготування робочого розчину бак обприскувача наповнюють водою на 1 / 2 об'єму , вмикають режим змішування і додають необхідну кількість препарату . Доливають бак обприскувача водою до повного об'єму при ввімкненому режимі змішування . При внесенні препарату режим змішування має бути включеним для підтримки робочого розчину в однорідному стані.
 
Регламент застосування фунгіцида Беркут
КультураШкідливий об'єктФаза розвитку культурних рослинНорма витрати фунгіцида Беркут, л/гаМаксимальна кількість обробок за сезон, шт.
альтернаріоз, циліндроспоріозобприскування в період вегетації1,02
озимыйінгібування росту листя та підвищення стійкості до екстремальних погодних умовобприскування в фазу 5-7 справжніх листків культури0,5-0,751

 

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано      Добре

Фунгицид Беркут Нертус Госппостач

  • Модель: Беркут 5л Нертус
  • Наявність: На складі
  • 513 грн


Мінімальна кількість для замовлення цього товару: 5.