Протруйник Вікінг Нертус (аналог Вітавакс )
 
Високоефективний протруювач насіння контактно- системної дії для передпосівної обробки насіння зернових колосових культур.
 
Діюча речовина: карбоксин , 200 г / л; тирам 200 г / л
Виробник : Петерс енд Бург Лтд , Угорщина
Формуляція: водосуспензіонний концентрат .
Каністра 20 л
Механізм дії .
 Карбоксин - речовина системної дії , проникає в насіння і частково в рослину , активно знищує збудників сажкових хвороб , кореневих і стеблових гнилей . Тірам - речовина контактної дії , знищує та контролює зовнішню інфекцію , а саме загнивання сходів і різні види цвілі.
 
Характеристика та переваги
Наявність контактної та системної складової в препараті ВІКІНГ дозволяє надійно захищати молоді рослини від широкого спектру хвороб .
Прилипач у складі препарату ВІКІНГ надійно утримує протруйник на поверхні насіння , які обробляються.
Барвник у складі препарату ВІКІНГ дозволяє контролювати якість проведення робіт протрави насіння.
Препарат безпечний для людей і навколишнього середовища.
Сумісність препарату ВІКІНГ зі стимуляторами росту , інсектицидами та добривами дає можливість застосовувати його в сучасних комплексних системах захисту рослин.
 
Рекомендації щодо застосування Вікінг ( Вітавакс )
Для досягнення максимальної ефективності обробки насіннєвий матеріал має бути очищеним і відкаліброваним так , як наявність домішок (пил , рослинні залишки , пошкоджені насіння тощо) може істотно знизити ефективність дії препарату.
Для забезпечення максимальної ефективності дії контактної складової препарату ВІКІНГ протруювання насіння слід проводити завчасно - за 7-14 днів до посіву для максимального знищення інфекції на поверхні насіння .
Вологість насіння , які обробляються , повинна бути на 1 % нижче стандарту для кондиційного насіння , що б уникнути підвищення вологості в результаті протруювання , що в свою чергу , може привести до зниження схожості за рахунок підвищення температури при зберіганні ( самосогревание ) .
 
КультураШкідливий організм, проти якого обробляєтьсяНорма витрати протруйника Вікінг, л/тНорма витрати робочого розчину, л/т
                      озимаяЛетюча,тверда сажка, гельмінтоспоріозна та фузаріозна кореневі гнилі, пліснява насіння, снігова пліснява2,5-3,010,0
Ячмень ярыйЛетюча, кам'яна сажка, гельмінтоспоріозна та фузаріозна кореневі гнилі, пліснява насіння
Летюча сажка, пухирчаста сажка, кореневі гнилі, стеблові гнилі, пліснява насіння6,0-8,0
 

 

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано      Добре

Протравитель Викинг Нертус Госппостач

  • Модель: Викинг 20л Нертус
  • Наявність: На складі
  • 378 грн


Мінімальна кількість для замовлення цього товару: 20.