• Гербицид Альфа Бригадир Альфа Химгруп
Гербіцид Альфа-Бригадир
 
Фасовка: каністра5 л
 
Призначення: Гербіцид системної дії Альфа-Бригадир від компанії "Альфа Хімгруп" призначений для боротьби з широким спектром однорічних дводольних бур'янів і деяких злакових. Застосовується переважно на посівних площах цукрових буряків виключно в післясходовий період.
Дія: У складі препарату знаходяться відразу три діючі речовини - десмедифам, фенмедифам і етофумезат. Перші два допомагають розчину препарату швидко вбиратися в листя і молоді пагони бур'янів після обприскування. Перебуваючи в організмі рослин, вони чинять інгібуючу дію на процес фотосинтезу, врезультаті чого бур'яни припиняють розвиватися і починають поступово в'янути.
Етофумезат поглинається молодими пагонами при контакті з розчином гербіциду в грунті. Даний компонент призводить до сильного уповільнення ділення клітин. Підвищена ґрунтова вологість сприяє збільшенню еффектівностідействія гербіциду Альфа-Бригадир, і навпаки воно погіршується при посухи або великій кількості органічної речовини в грунті.
Переваги препарату:
• Швидко проникає в тканини і засвоюється організмом бур'янів;
• Безпечний для сільськогосподарських культур;
• Вимагає порівняно невеликий дозування для приготування робочого розчину на 1 га;
• Має оптимальне співвідношення трьох діючих речовин.
Особливості застосування: Щоб досягти найбільшої ефективності від застосування даного гербіциду, виробник рекомендує проводити триразове обприскування посівних площ. Пов'язано це з тим, що сила дії препарат ослабляетсяв процесі нових фаз розвитку деяких видів бур'янів. Оптимальний температурний показник для обробки полів повинен бути не вище +24 ° C. Тому обприскування бажано проводити у вечірній або нічний час, однак не пізніше, ніж за 6 годин до підвищення температури вище зазначеної відмітки.
При наявності сильної роси або прогнозованому випаданні опадів приблизно через 6 годин після обробки поля вносити гербіцид не рекомендується.
Додаткова інформація: Альфа-Бригадир можна поєднувати з після всходовимі гербіцидами і з препаратами на основі клопіралід. Робочий розчин зберігає всі свої властивості протягом 16 годин після приготування.

Культура Об’єкти Норма витрати препарату, л/га Спосіб обробки Максимальна кількість обробок

Однорічні дводольні та деякі злакові бур’яни

              1,0

Перше обприскування у фазі сім’ядоль бур’янів, (наступні обприскування – з інтервалом 7–14 днів при появі нової хвилі бур’янів)

               3

                        Препарати з ідентичною діючою речовиною використовують на наступних культурах

Кормові,

столові буряки (крім продукції «на пучок»)

Однорічні дводольні та деякі злакові бур’яни

1,0

Перше обприскування у фазі сім’ядоль бур’янів, (наступні обприскування – з інтервалом 7–14 днів при появі нової хвилі бур’янів)

3

 

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Гербицид Альфа Бригадир Альфа Химгруп

  • Модель: Альфа Бригадир 5л
  • Наявність: На складі
  • 477 грн


Мінімальна кількість для замовлення цього товару: 5.

Теги: Альфа Бригадир, Бетанал, Альфа Хімгруп, десмедифам, фенмедифам, етофумезат, Беталон, Бетагард, Бригадир, Віталон Експерт, Горинич, Тріо Люкс, Тріумф