• Гербицид Альфа Бентазон Альфа Химгруп Госппостач
Гербіцид Альфа-бентазон
 
Фасовка: каністра 20 л
 
Призначення: Високоселективний гербіцид контактної дії Альфа-бентазон, представлений на українському ринку агрохімічної продукції компанією "Альфа Хімгруп", вноситься на посівні площі в післясходовий період і призначений для знищення однорічних дводольних бур'янів. Найкраще підходить для захисту посівів сої, проте може також успішно застосовуватися і на полях із зерновими з підсівом люцерни або конюшини, рисом, кукурудзою, просом, горохом, льоном.
Дія: Чинним компонентом даного гербіциду є бентазон, який абсорбується листям і переміщується по рослині переважно від основи до верхівки. При сприятливих температурних умовах для культур процес поглинання проходить швидше і ефективність препарату посилюється. В результаті попадання в організм бур'янів гербіцид інгібує процес фотосинтезу, що в кінцевому підсумку призводить до загибелі рослин.
Переваги препарату:
• Надійно бореться не тільки з широколистими, але і осоковими бур'янами;
• Немає обмежень у сівозміні;
• Чи не проявляє фітотоксичності;
• Досить швидко розкладається в грунті.
Особливості застосування: Гербіцид Альфа-бентазон застосовується навесні у фазі кущіння рослин або в фазі 2-6 листків культури. Обприскування необхідно проводить в теплу погоду від + 15 ° С до + 25 ºС, оскільки холод уповільнює початок дії препарату. Робочий розчин повинен досить змочувати листя і стебла бур'янів.
Посіви сої обробляються гербіцидом один раз в фазі 1-3 справжніх листків. На посівних площах конюшини препарат застосовується навесні до початку періоду стеблевания рослин. На момент внесення їх висота повинна бути в межах 10-15 см. Люцерну обприскують у фазі 1-2 листків, агорох - при появі 3-5 листків. При внесенні гербіциду на посіви гороху потрібно враховувати сортову чутливість культури.
Додаткова інформація: Виробник не рекомендує застосовувати Альфа-бентазон в сумішах з іншими засобами захисту рослин, а також добривами для позакореневого підживлення і регуляторами росту. Крім цього, Альфа-бентазон краще не змішувати з протидії злаковими препаратами, розробленими на основі клетодиму.
Даний гербіцид відноситься до 2-го і 3-го класів небезпеки для людини і 3-го класу небезпеки для бджіл.
 
Культура Об’єкти Норма витрати препарату, л/га Спосіб обробки Максимальна кількість обробок
Однорічні дводольні бур’яни 1,5 -3,0 Обприскування посівів у фазі 1–3 справжніх листків культури 1

Препарати з ідентичною діючою речовиною використовують на наступних культурах

Рис Бульбоочерет та інші болотні бур’яни 2,0-4,0 Обприскування у фазі кущення культури
1
Зернові з підсівом конюшини Однорічні дводольні, в т.ч. стійкі до 2,4-Д та 2М-4Х, бур’яни Обприскування у фазі 1-го трійчастого листка конюшини,1-2 справжніх листків у люцерни, у фазу кущення зернових
Зернові з підсівом люцерни 2,0
Однорічні дводольні в т.ч. стійкі до 2М-4Х, бур’яни 3,0 Обприскування у фазі 5-6- листків культури
Льон-довгунець Обприскування у фазі «ялинки» за висоти 3- 10 см
Однорічні дводольні в т.ч. стійкі до 2,4-Д та 2М-4Х, бур’яни 2,0-4,0 Обприскування у фазі 3-х листків культури
Обприскування у фазі 
3-5 листків культури

 

Гербіциди
Для кукурудзи Для кукурудзи
Для сої Соя традиційна

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Гербицид Альфа Бентазон Альфа Химгруп Госппостач

  • Модель: Альфа Бентазон 20л
  • Наявність: На складі
  • 392 грн


Мінімальна кількість для замовлення цього товару: 20.

Теги: Бентазон, Базагран, Альфа Хімгруп, База М, Базан, Базоран, Беназон, Бізон М, Вінсент, Грінвіч, Ефес, Набоб, Табезон, Флагман