Гербіцид Девайс-Ультра

540.27грн.
В связи с колебаниями курса цена может быть неактуальной (завышеной/заниженой).
Уточняйте стоимость у менеджера!
Наявність: На складі
Виробник Альфа Химгруп
Модель: Девайс 5л
Переглядів: 2520
Кількість:     

Мінімальна кількість товарів, яку можна замовити становить 10

Гербицид Девайс Ультра Альфа Химгруп Госппостач

Гербіцид Девайс Ультра
Фасовка: каністра 10 л.
Призначення: Комбінований гербіцид системної дії Девайс Ультра від компанії "Альфа Хімгруп" є ефективним засобом захисту сільськогосподарських полів в післясходовий період від найбільш поширених видів злакових і дводольних бур'янів. Застосовується на посівах сортового і гібридного соняшнику, стійкого до групи імідазолінів, і при вирощуванні за технологією "Чисте поле".
Дія: В основі препарату знаходяться відразу два активних компоненти - імазамокс і імазапір, які проникає всередину бур'янів через лиственную частина і кореневу систему. Пересуваючись кточка зростання, вони блокують життєво важливі процеси, що в результаті призводить до уповільнення розвитку рослин і повної їх загибелі.
Переваги препарату:
• Ефективно усуває широкий спектр бур'янів;
• Дія не залежить від обсягу випали через 1 годину опадів;
• Досить одного застосування на весь період вегетації бур'янів;
• Чи не проявляє фіто токсичності при показнику pH грунту вище 6,2 і достатній кількості опадів за сезон.
Особливості застосування: Найкращий гербіцидний ефект Девайс Ультра проявляє при обприскуванні соняшнику у фазі до 4-х листків. При цьому виробник не рекомендує вносити препарат на дуже ранній стадії розвитку культури (до появи фази 2-х листків), так як це буде неефективно.
Оптимальні температурні умови при обприскуванні становлять +10 ° С до +20 ° С. Робочий розчин готується безпосередньо перед внесенням. На активність гербіциду впливає також якість обробки грунту і її чистота. При мінімальній обробці і наявності більшого обсягу пожнивних залишків ефективність дії знижується.
Після внесення Девайс Ультра, для збереження гербицидного екрану, механічні роботи на поле вирішуються через 10 днів. Виробник не рекомендує смешивать даний препарат з іншими ЗЗР, щоб посилене дію не привело до пригнічення культури.
Девайс Ультра надає післядії на інші культури в сівозміні. Посів озімойпшеніци або рожідопускается через 4 місяці після внесення даного гербіциду. Кукурудзи, ячменю, вівса, гороху, сої, сорго - через 9 місяців, соняшнику та овочевих культур - через 18 місяців.
Додаткова інформація: Після обприскування посівів робочим розчином Девайс Ультра іноді може спостерігатися пожовтіння листя або верхівки соняшнику. Дане явище не надає загрози культурі і не впливає на показники врожайності. Пожовтіння, як правило, зникає через 10-14 днів, а причиною його появи найчастіше є несприятлива погода (посуха, спека, заморозки).
 
СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ І НОРМИ ВНЕСЕННЯ
КУЛЬТУРА ОБ'ЄКТИ НОРМИ ВИТРАТИ, Л/ГА СПОСІБ ОБРОБКИ МАКСИМАЛЬНА КІЛЬКІСТЬ ОБРОБОК
(гібриди. стійкі до імідазолінів) злакові та дводольні бур'яни 1,0-1,2 обприскування посівів у фазі 4-х листків культури та на початкових фазах розвитку бур'янів 1

 

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг    Погано            Добре

Введіть код, вказаний на зображенні: