Гербіцид Альфа-Нуфурон

1,925.64грн.
В связи с колебаниями курса цена может быть неактуальной (завышеной/заниженой).
Уточняйте стоимость у менеджера!
Наявність: На складі
Виробник Альфа Химгруп
Модель: Нуфурон 0,5кг
Переглядів: 1574
Кількість:     

Гербицид Альфа Нуфурон Альфа Химгруп Госппостач

 
Гербіцид Альфа-Нуфурон
Фасовка: флакон 0,5 кг
Призначення: Селективний післясходовий гербіцид Альфа-Нуфурон, який пропонує компанія "Альфа Хімгруп" (Альфа Смарт Агро), є високоефективним засобом для боротьби з однорічними і багаторічними злаковими бур'янами, а також однорічними дводольними на полях, засіяних кукурудзою. Даний гербіцид відрізняється одним з найбільш високих рівнів вибіркової дії до сільськогосподарської культури серед препаратів групи сульфонімочевін.
Дія: Поглинання препарату відбувається через листя і стебла. Активним його елементом виступає нікосульфурону. Після потрапляння в організм бур'янів він блокує подальше ділення клітин, таким чином, зупиняючи ріст рослини. Ефект проявляється вже через 4-6 годин по тому обприскування. Візуальні ознаки ураження можна спостерігати через 4-7 днів, а повністю бур'яни гинуть протягом 2-4-х тижнів. Швидкість шкідливої ​​дії гербіциду, в першу чергу, залежить від стадії розвитку рослин і погоди.
Переваги препарату:
• Широкий діапазон дії;
• Висока системність, завдяки якій знищується навіть коренева система пирію;
• Продовжена фаза застосування (від 4 до 10 листків культури);
• Не дає бур'янам повторно регенерувати;
• Чи не проявляє фіто токсичності за умови дотримання норми;
• Низька норма внесення.
Особливості застосування: Максимальну ефективність гербіцид Альфа-Нуфурон проявляє при температурі повітря від +15 ° С до +25 ° С. Для якісного знищення бур'янів на посівах обприскування робочим розчином препарату потрібно проводити в фазі 2-4 листків для однорічних дводольних і 3-5 лістьевдля однорічних злакових бур'янів. При цьому їх висота повинна становити від 10 до 20 см.
Гербіцид Альфа-Нуфурон дозволяється змішувати з багатьма пестицидами та іншими ЗЗР, крім фосфорорганічних інсектицидів та гербіцидів, в складі яких є активна речовина бентазон і 2,4-Д.
Додаткова інформація: Чинний компонент препарату нікосульфурону швидко деградує у вологому або мікро біологічно активної грунті з кислотною реакцією, якщо після застосування гербіциду і посіву нової культури спостерігалася в цілому посушлива погода. В даному випадку потрібно звертати увагу на стійкість сільськогосподарських культур в сівозміні до нікосульфурону. Найбільшу чутливість до Альфа-Нуфурон виявляють цукровий буряк, томати і картопля.

Культура

Объект

Норма расхода, л/га

Способ обработки

Максимальное количество обработок

Однолетние, многолетние злаковые и некоторые однолетние двудольные сорняки

50-70 + ПАВ Альфалип (100 мл / 100 л воды)

Опрыскивание посевов в фазе 4-10 листьев культуры

-

 

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг    Погано            Добре

Введіть код, вказаний на зображенні: