Гербицид Аргумент Нертус Госппостач

158.49грн.
В связи с колебаниями курса цена может быть неактуальной (завышеной/заниженой).
Уточняйте стоимость у менеджера!
Наявність: На складі
Виробник НЕРТУС NERTUS
Модель: Аргумент 20л Нертус
Переглядів: 3276
Кількість:     

Мінімальна кількість товарів, яку можна замовити становить 20

Гербицид Аргумент Нертус Госппостач

Гербіцид Аргумент Нертус Госппостач
 
Діюча речовина: ізопропіламінна сіль гліфосату , 480 г / л , у кислотному еквіваленті 360 г / л
 
Системний гербіцид суцільної дії для знищення вегетуючих рослин бур'янів.
Десикант сільськогосподарських культур
  
Формуляція : водний розчин
Каністра 1л (ціна вказана за 20 л / кг гербіциду Аргумент )
Механізм дії гербіциду Аргумент Нертус
Діюча речовина поглинається надземною частиною рослини і розноситься по всіх органах , порушуючи процеси білкового синтезу. Блокування фотосинтезу і дихання у рослин , призводить до повної їх загибелі , в тому числі кореневої системи.
  
Характеристика та переваги гербіциду Аргумент Нертус ( ГОСППОСТАЧ )
• Завдяки системній дії препарат знищує не тільки надземну частину рослин , але і їх кореневу систему , що надзвичайно актуально при боротьбі з багаторічними корнеотприсковимі бур'янами.
• Препарат АРГУМЕНТ дозволяє ефективно боротися як з однорічними , так і з багаторічними бур'янами на полях , призначених під посів; тим самим досягається збереження вологи і забезпечення своєчасних сходів культури .
• Системне застосування препарату дозволяє значно зменшити загальну забур'яненість поля і , як наслідок , звести до мінімуму механічні обробки грунту.
• Застосування препарату як десиканта дозволяє значно прискорити і полегшити процес збору сільськогосподарських культур , зменшити втрати врожаю за рахунок поширення хвороб і впливу несприятливих погодних умов , в значній мірі заощадити паливо на проведення робіт з прибирання .
  
Рекомендації щодо застосування
Як гербіцид , препарат Аргумент вносять одноразовим наземним обприскуванням вегетуючих бур'янів. Норма витрати препарату залежить від виду бур'янів та їх фази розвитку . Обприскування проводять за 12-14 днів до механічних обробок ( культивація , дискування , оранка ) . Дощ протягом 6 годин після обприскування може істотно знизити ефективність дії препарату. Не слід застосовувати препарат якщо температура повітря нижче +12 С або перевищує +25 С. Норма витрати робочого розчину залежить від густоти травостою і становить 200 - 400 л / га . Важливим є повне та рівномірне покриття рослин робочим розчином.
При змішуванні з водою препарат схильний до надмірного піноутворення . Тому для приготування робочого розчину бак обприскувача заповнюють водою на 3 /4 об'єму , додають необхідну кількість препарату і включають режим змішування. Продовжуючи змішування , заповнюють бак водою до повного об'єму.
Застосування як десиканта сільськогосподарських культур.
Обробку проводять головним чином за допомогою авіації за 12-14 діб до збирання врожаю з нормою витрати препарату 3 л / га . Вологість зерна при цьому повинна складати не більше 30 %. Норма витрати робочого розчину при авіаційній обробці повинна складати не менше 100 л / га .
 
Виробник : Петерс енд Бург , Лтд , Угорщина
 
Норма внесення препарату, л/га

Чутливі бур'яни

2,0-2,5 зірочник середній; мак дикий; овес, види
2,0-3,0 гірчиця польова; грицики звичайні; лобода, види; мишій, види; осот жовтий шорсткий; пальчатка, види; рутка, види; фіалка польова
2,5-3,0 галінсога дрібноквіикова; курячі очка польові; ромашка, види
3,0-4,0 канатник Теофраста; гірчак, види; глуха кропива, види; калачики, види; кропива жалка; лутига, види; метлюг звичайний; осот жовтий польовий; паслін чорний; підмаренник чіпкий; подорожник, види; щириця, види
4,0-5,0 дурман звичайний; гірчак земноводний; гумай (сорго аллепське); жовтець, види; лопух, види; молочай, види; м'ята, види; пирій повзучий
4,0-6,0 будяк щетинистий (осот рожевий польовий); звіробій звичайний; льонок звичайний; конюшина, види; кропива дводомна
5,0-6,0 осот болотний; осот жовтий болотний; ряска, види
6,0-7,0 березка польова
6,0-8,0 рогіз широколистий; очерет, види; хвощ польовий
8,0-10,0 чагарники та небажана деревинна рослинність

 

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг    Погано            Добре

Введіть код, вказаний на зображенні: