Гербіцид Альфа Ефір

239.22грн.
В связи с колебаниями курса цена может быть неактуальной (завышеной/заниженой).
Уточняйте стоимость у менеджера!
Наявність: На складі
Виробник Альфа Химгруп
Модель: Альфа Эфир 20
Переглядів: 2459
Кількість:     

Мінімальна кількість товарів, яку можна замовити становить 20

Гербицид Альфа Эфир Альфа Химгруп

Гербіцид Альфа-Ефір
 
Фасовка: каністра 5 л
 
Призначення: Післясходовий системний гербіцид Альфа-Ефір з поліпшеною формуляцій 2,4-Д від компанії "Альфа Хімгруп" використовується в аграрному виробництві для захисту зернових колосових культур і кукурудзи. Ефективно знищує поширені однорічні дводольні бур'яни, а також очищає поля від багаторічників.
Дія: Після обробки поля робочий розчин швидко поглинається листяної поверхнею бур'янів, проникаючи в тканини їх організму і накопичуючись в точках зростання. Основним компонентом препарату є етилгексиловий ефір 2,4-Д, що порушує процес синтезу і метаболізму в рослинах, поступово приводячи до повної їх загибелі. Вражаючі симптоми візуально проявляються вже через першу добу після обприскування. Повсюдне знищення бур'янів досягається через 4-15 днів, в залежності від виду, фази розвитку і температурних умов.
Найбільшу чутливість до дії даного гербіциду проявляють бур'яни сімейства хрестоцвітних. Також добре Альфа-Ефір бореться з різними видами осоту і берізкою польовим.
Переваги препарату:
• Має поліпшену формуляцію 2,4-Д;
• Швидко вбирається листяної частиною бур'янів;
• Чи не проявляє фіто токсичності до сільськогосподарським культурам;
• Чи не становить загроз людині і не завдає шкоди навколишньому середовищу;
• він є ідеальним помічником для бакових сумішей.
Особливості застосування: Гербіцид Альфа-Ефір вноситься під час активної вегетації бур'янів, коли однорічні досягають фази 2-10 листків, а у багаторічних розвинена розетка має 10-15 см. Для досягнення найкращого ефекту виробник препарату рекомендує проводити обприскування при температурі від +8 до + 25 ° С. Робочий розчин повинен ретельно і рівномірно покривати лиственную поверхню рослин.
Відразу після заморозків або перед очікуваними холодами гербіцид вносити вкрай небажано. Те ж саме стосується і коли посіви культур знаходяться в стресовому стані, викликаному різними захворюваннями, ушкодженнями шкідниками або несприятливими умовами навколишнього середовища (посуха, нічна паморозь, підвищення грунтової вологості).
Додаткова інформація: Гербіцид Альфа-Ефір можна змішувати з більшістю іншими засобами захисту рослин, рідкими добривами і регуляторами росту, але попереднь проконсультуйтеся у агронома!

Культура Об’єкти Норма витрати препарату, л/га Спосіб обробки Максимальна кількість обробок
 озима та яра, ячмінь ярий та озимий Однорічні і деякі багаторічні дводольні бур'яни. 0,6–0,8 Обприскування посівів від фази кущення до виходу в трубку культури 1
0,7 - 0,8 Обприскування посівів у фазу 3-5 листків культури
Препарати з ідентичною діючою речовиною використовують на наступних культурах
Овес, тритикале озиме та яре Однорічні і деякі багаторічні дводольні бур'яни 0,6–0,8 Обприскування посівів від фази кущення до виходу в трубку культури 1

 

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг    Погано            Добре

Введіть код, вказаний на зображенні: