Гербіцид Альфа Гетьман

281.88грн.
В связи с колебаниями курса цена может быть неактуальной (завышеной/заниженой).
Уточняйте стоимость у менеджера!
Наявність: На складі
Виробник Альфа Химгруп
Модель: Альфа Гетьман 5л
Переглядів: 3146
Кількість:     

Мінімальна кількість товарів, яку можна замовити становить 5

Гербицид Альфа Гетьман Альфа Химгруп

Гербіцид Альфа-Гетьман
 
Фасовка: каністра 5 л
 
Призначення: Грунтовий гербіцид "Альфа-Гетьман" є продуктом компанії "Альфа ХІМГРУП". Має системну дію і застосовується в аграрній галузі в основному для захисту посівів цукрових буряків від однорічних злакових або деяких видів дводольних бур'янів. Також може успішно використовуватися на полях з томатами, картоплею, баштанними культурами, соняшником, рапсом, кукурудзою, соєю, горохом.
Дія: Основним компонентом препарату є метолахлор, який згубно впливає на проростки бур'янів. Після обробки полів сходи бур'янів вбирають гербіцид з грунту в процесі проростання. Перебуваючи в організмі рослин, він призупиняє розвиток кореневої системи, завдяки чому багато бур'яни гинуть ще до появи на поверхні. Найвищу чутливість до дії "Альфа-Гетьман" проявляють щетинник (різні види), пальчатка, зірочник середній, гірчиця польова, тонконіг, галінсога дрібноквіткова.
Переваги препарату:
• Активізує зростання культурних рослин;
• Надійно захищає культури від цілого спектра бур'янів, в тому числі в критичний період росту;
• Дозволяє скоротити кількість механічних обробок, що призводить до економії грунтової вологи і збереження структури родючого шару;
• Сприяє збільшенню врожайності культур;
• Чи не проявляє фіто токсичної дії.
Особливості застосування: Гербіцид Альфа-Гетьман може застосовуватися однаково ефективно впредпосевной період (обов'язково при вирощуванні розсадних культур) іпосле його завершення. Головна умова для останнього варіанту - під час обприскування сходів на поле ще не повинно бути.
При внесенні робочий розчин препарату повинен добре і повністю покривати ділянку. Щоб максимізувати ефективність дії гербіциду, необхідно дочекатися, коли грунт придбає достатню вологість, і не матиме великих грудок, які збільшують площу поглинання і можуть знизити результативність обробки. Виробник рекомендує проводити обприскування після дощу або хорошої поливу з нормою 10-20 мм.
В умовах тривалої посухи гербіцид рекомендується присипати за допомогою грунтообробної техніки або ж провести коткування грунту. Після внесення Альфа-Гетьман ручна праця в полі дозволяється через 15 днів.
Додаткова інформація: Даний гербіцид ефективно бореться з проростками, але має слабке згубну дію на вегетуючі бур'яни.

Культура Об’єкти Норма витрати препарату, л/га Спосіб обробки Максимальна кількість обробок
Однорічні злакові та деякі дводольні бур’яни 1,6–2,6 Обприскування ґрунту до висівання, під час чи після висівання, але до сходів культури 1
Препарати з ідентичною діючою речовиною використовують на наступних культурах
кавуни Однорічні злакові та деякі дводольні бур’яни 1,6–2,1 Обприскування ґрунту до висівання, під час чи після висівання, але до сходів культури 1
1,6–2,6

 

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг    Погано            Добре

Введіть код, вказаний на зображенні: